Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

На Дрогобиччині стартував місячник українсько-американської дружби
 

В Унятицькій ЗОШ 1-2 ст. Дрогобицького району стартував місячник українсько-американської дружби.

 

Про це повідомив власкор IA ZIK.


Захід відбувся за участі делегації з м.Маскетин штату Айова (США), який  є містом-побратимом Дрогобича. 


У школі хлібом-сіллю, щирими усмішками та душевною теплотою зустрічали делегацію американців   у складі Волтера Конлона, Даніеля Стейна і  Петріка Мілі. Разом з ними прибули Рома Шиміна - голова комітету міст- побратимів Дрогобича і Маскетина (США), Світлана Книшик - начальник управління дошкільної, загальної середньої, професійної освіти департаменту освіти та науки Львівської ОДА, Світлана Павлюх та Любов Маркович - методисти відділу освіти Дрогобицької РДА, Роман Бейзик - районний депутат.


Директор школи Степан Макар представив гостей і оголосив місячник українсько-американської дружби відкритим.


Відтак гості ознайомилися з ходом акції  «Садимо сад України і плекаємо  добро і любов на землі» та алеєю Пам'яті Небесної Сотні і  посадили свої іменні деревця.


Свято продовжилося у  новозбудованому актовому залі. Приємним подарунком від учнів та вчителів була постановка п'єси Тараса Шевченка "Назар Стодоля".


«Такі заходи в нашому навчальному закладі  проводяться не вперше, - зауважив директор школи Степан Макар. - Після таких зустрічей учні прагнуть дізнатися більше про історію і традиції Америки, познайомитися з культурними надбаннями,   за допомогою Інтернету здійснити заочні  мандрівки  найбільшими містами США».Создан 21 мар 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик