Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

У Дрогобицькій райраді американські бізнесмени розповіли про намір інвестувати в економіку
 

Сьогодні, 21 березня, у Дрогобицькій районній раді відбулася зустріч керівництва району з представниками бізнесу з м.Маскетин штату Айова (США), які прибули на Дрогобиччину з метою вивчення можливостей співпраці.

 

Про це повідомив власкор IA ZIK.


Голова районної ради Михайло Сікора, голова райдержадміністрації Максим Лісогор розповіли про Дрогобицький регіон і його перспективи, запросили гостей започатковувати тут свій бізнес, пообіцявши всіляке сприяння.


Американці не приховували свого задоволення від чотирьох днів перебування в районі. Зустрічі, які відбулися на підприємствах і в лікувально-реабілітаційних закладах, справили на них позитивне враження. Бізнесменів зацікавила дешева робоча сила і на даний час вони обмірковують де будуть  інвестувати кошти.


Сьогодні бізнесмени з м.Маскетин  відвідають ще кілька сільськогосподарських підприємств. На завтра запланована зустріч у мерії Дрогобича. 

 

Нагадаємо, 17 березня, у рамках співпраці між м. Дрогобич і м. Маскетин штату Айова (США) на Дрогобиччину прибула бізнесова делегація із США. Її учасники мають намір інвестувати кошти в українську економіку.


Делегація планує перебувати на Дрогобиччині до 23 березня. Відбудуться зустрічі в колективах підприємств з місцевими бізнесменами, а також з представниками місцевої влади.

 
Создан 21 мар 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик