Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

У Дрогобичі американській бізнесовій делегації пропонували співпрацю
 

Сьогодні, 22 березня, у світлиці Дрогобицької міської ради відбувся офіційний прийом делегації  з американського міста Маскетин на чолі з Волтером Конлоном.


Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на головного спеціаліста міськвиконкому Лесю Ясюру.


Як наголосив на початку зустрічі міський голова Тарас Кучма, влада Дрогобича зацікавлена у налагодженні співпраці  та спрямування її у новому ракурсі.


Волтер Конлон представив учасників делегації – двох бізнесменів, які у Маскетині мають власну справу. З уст керівника делегації  прозвучало, що візит на Дрогобиччину бізнесмени запланували з ознайомчою метою. Після повернення на батьківщину вони визначатимуться з конкретними проектами, які вони будуть готові започатковувати у Дрогобичі.

 

Охарактеризувавши специфіку Дрогобича, Тарас Кучма ствердив, що місто відкрите до втілення інвестиційних проектів. Дипломатичним компліментом на адресу гостей стала висловлена думка міського очільника про те, що американська нація складається з людей, які не бояться ризиків, тому і їм  усміхається фортуна.  


Щодо ризиків, зазначив Тарас Кучма, то більшою мірою вони надумані. Тож керманич міста закликав інвесторів впевнено входити у місто і пропонувати свої проекти.


Зі свого боку представники американського бізнесу відзначили професіоналізм і особливі розумові здібності тутешніх людей І висловили бажання побувати на кількох підприємствах, побачити вільні виробничі площі для того, щоб сформувати цілісне бачення перспектив співпраці.

 Создан 22 мар 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик