Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

 

У Дрогобицькому районі із зменшенням податкового навантаження на бізнес не відбулося очікуваного підвищення зарплат працівників
 

У Дрогобицькому районі на 137 підприємствах замість підвищення зарплат у зв’язку із послабленням з 1 січня податкового навантаження, відбулося їх зниження.


Цю цифру озвучив сьогодні, 6 квітня,  керівник Дрогобицької об’єднаної державної податкової інспекції Юрій Гринів на нараді з керівниками підприємств і підприємцями, що відбулася в сесійній залі Дрогобицької районної ради.


У нараді взяв участь за голова Дрогобицької райдержадміністрації Максим Лісогор та депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний.


За словами Ю.Гриніва, йдеться про те, що підприємства повинні скерувати кошти, заощаджені  внаслідок зменшення соціального внеску з 40 до 22%, на зарплату працівникам. Адже держава, послаблюючи податкове навантаження на бізнес, розраховувала на підвищення доходів людей, зайнятих у цій сфері.


Посадовець також нагадав про відповідальність керівників підприємств і підприємців за використання на  виробництві людей, не оформлених на роботу. Згідно з чинним законодавством, за одну виявлену неоформлену на роботу особу доведеться сплатити до 40 тис. грн. штрафу.


Депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний заявив про підтримку заходів держави, спрямованих на послаблення податкового навантаження на підприємства і за рахунок цього підвищення зарплати людей, які на них працюють.


«Разом тим перед тим, ніж робити висновки щодо того чи іншого підприємства, необхідно уважно аналізувати його фінансово-господарську діяльність, щоб мати об’єктивну інформацію», - вважає М.Задорожний.


За словами народного обранця, попереднє керівництво податкової інспекції уважно ставилося до проблем бізнес-середовища і всіляко сприяло йому.


М.Задорожний висловив сподівання, що новий очільник міськрайонної фіскальної служби продовжить цю добру традицію.


Юрій Гринів запевнив, що робитиме все для того, що саме так працювала очолена ним податкова інспекція.Создан 06 апр 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
бесплатный счетчик