Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

На Дрогобиччині освятили великий Тризуб, який встановлять на перехресті Героїв
 

Учора, 12 червня, у Дрогобицькому районі освятили великий Тризуб, який встановлять над великим Державним Прапором України, що майорить на перехресті Героїв. 

 

Освячення відбулося в с.Почаєвичі біля символічної могили Борцям за волю України. Чину освячення передувала Літургія у сільському храмі.


Після завершення Богослужіння у церкві Архистратига Михаїла УГКЦ, у якому від Вознесіння перебував Тризуб, вірні у вишиванка процесією пройшли до символічної молили Борцям за волю України, де парох о.Валерій Зілинський разом отцем-деканом Анатолієм Полянком відправили чин освячення Тризуба і окропили його свяченою водою.


Хвилючим було поетичне дійство прослави Державного Герба України  у виконанні дітей.


Як зауважив у проповіді о.Валерій Білинський, усі, хто споглядатиме на символ держави, задумуватимуться над її змістом, необхідністю захисту своєї Вітчизни, згадають тих, хто за цей герб поклав життя – а їх тисячі, а, можливо, й мільйони.


«Сьогодні ми насамперед згадаймо Небесну Сотню, українських вояків, які поклали свої життя, захищаючи східні терени України від московської агресії, - сказав о.Валерій. – Вони виповнили сповна те, про що співається в Гімні нашої держави – поклали за її свободу душу й тіло, свої молоді життя за те, щоб ми могли сьогодні тут під сонечком стояти».


Депутат Львівської обласної ради від Дрогобиччини Михайло Задорожний у своєму виступі пригадав, що місце на перехресті доріг перед Дрогобичам, де сьогодні на щоглі майорить синьо-жовте знамено є святим. «Адже тут проводжаємо наших хлопців на війну з московським окупантом, зустрічаємо Героїв, які віддали найдорожче – свої життя за Україну, - сказав депутат. - Встановлення Тризуба зробить довершеною композицію символів держави».


«Гості зі східних теренів України, споглядаючи на щоглу з Прапором і Тризубом, можливо, захочуть наслідувати цей приклад і подібні композиції з’являться в інших регіонах нашої держави», - наголосив народний обранець. Він запропонував, щоб почаєвицька громада доглядала за символами держави, адже вони розміщені на її території.


М.Задорожний нагадав, що встановлення великого Тризуба приурочується до 125-річчя від дня народження Євгена Коновальця, яке відзначатимемо завтра, 14 червня.

 

 Создан 13 июн 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик