Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

На Дрогобиччині сільські громади контролюватимуть освоєння бюджетних коштів
 

Учора, 12 червня, в Народному домі с.Верхній Дорожів Дрогобицького району відбувся схід села, на якому першим на порядку денному було питання ремонту дороги, на яку з обласного бюджету виділили 4.1 млн.грн, ремонту Народного дому коштом обласного, районного бюджетів і громади, викупу приміщення під дитячий садочок, на який з обласного бюджету спрямували 1 млн.грн.


Депутат Львівської обласної ради від Дрогобиччини Михайло Задорожний, якого запросили взяти участь у сході села, закликав дорожівчан долучатися до контролю за освоєнням коштів, бо лише за небайдужості громади можна досягти хорошого результату.

 

Народний обранець розповів, що досвід такого контролю накопичено в ряді громад району, що дало змогу не лише ефективно використати бюджетні кошти і забезпечити належну якість ремонту доріг, але й спрямувати відпрацьований асфальт, який  раніше розкрадали, на облаштування громадських місць.

 

Михайло Задорожний у виступі на сході села також заторкнув питання створення об'єднаних територіальних громад, порадив дорожівчанам виважено поміркувати над тим з ким їм краще об'єднуватись.

 Создан 13 июн 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик