Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

У Дрогобичі попрощалися з громадським діячем Тимофієм Бодуляком
 

Учора, 4 лютого, у Дрогобичі відбувся похорон громадського діяча,  Тимофія Бордуляка, який напередодні, на 83 році життя, відійшов у вічність.


Про це повідомив власкор IA ZIK.


Тимофія Бордуляка знали як людину діяльну, оптиміста, засновника і багаторічного керівника Дрогобицької філії Товариства «Україна-Світ». Він багато років очолював Координаційну раду Блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини і був членом виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, активно працював у «Просвіті».


Виступаючи під час похорону, голова Львівського відділення Товариства «Україна-Світ» професор Богдан Якимович оголосив лист, що надійшов від голови Товариства поета Івана Драча. У ньому відзначено великі заслуги Тимофія Бордуляка у розвитку зв’язків з українцями за межами ідної землі, висловлено глибокі співчуття рідним.


Про життєвий шлях, жертовну працю Тимофія Бордуляка для відродження Української держави говорив почесний голова Дрогобицької «Просвіти» професор Михайло Шалата. Він також зазначив, що Тимофій Бордуляк був внуком відомого українського письменника Тимотея Бордуляка, багато зробив для повернення із забуття його творчої спадщини.


Поховали Тимофія Бордуляка у Дрогобичі на новому цвинтарі, що на вул. П.Орлика.

 

 

 Создан 07 фев 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик