Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

Михайло Задорожний: на Дрогобицький район та Дрогобич у 2016 році вдалося скерувати 41 млн 200 тис 80 грн.
Звіт депутата Львівської обласної ради від виборчого округу №39 Михайла Леоновича ЗАДОРОЖНОГО за 2016 рік


Як депутат, був учасником практично всіх пленарних засіданнях Львівської обласної ради, виступав із трибуни, вносив пропозиції, брав активну участь в обговореннях, не пропускав важливих голосувань.


Постійно беру участь у роботі постійної депутатської комісії обласної ради з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури. Для відстоювання інтересів району організовував виїзд сільських голів і депутатів різних рівнів для участі у засіданні комісії.


Щоб володіти ситуацією у районі, відвідую сесійні засідання Дрогобицької районної ради. За можливості беру участь і в роботі сесій Дрогобицької міської ради.


Упродовж звітного періоду скерував до органів місцевого самоврядування, державних та правоохоронних структур 25 депутатських звернень та 14 запитів, а саме:


- щодо виділення коштів з обласного бюджету на співфінансування мікропроекту реконструкції системи опалення дитсадка у с.Доброгостів. Кошти виділено, проведено реконструкцію;


- щодо включення до переліку природоохоронних заходів, які фінансуються з коштів ОФ ОНПС, у 2016 році «Розчистка і покращення екологічного стану річки Солониця для захисту від підтоплення села Болехівців та сільськогосподарських угідь на території Болехівської сільської ради. Виділено кошти, проведено розчищення річки;


- щодо включення до переліку об’єктів будівництва ремонту автомобільних доріг дороги загального користування Дрогобич – Комарно. Виділено кошти та частково проведено ремонт;


- щодо виділення коштів на капітальний ремонт навчальних корпусів №1 та №2 Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І.Франка. Виділено кошти і проведено ремонт;


- щодо відкриття додаткового маршруту сполученням Дрогобич – Стрий через села Вівня, Кавсько (Стрийського району), Меденичі, Опарі (Дрогобицького району);


- щодо розв’язання питання фінансування з обласного фонду охорони навколишнього середовища «Розроблення проектно-кошторисної документації на будівництво каналізаційних мереж та очисних споруд у с.Раневичі» в сумі 70 тис грн.;


- щодо виконання умов договору підряду №12 від 27 липня 2016 р. між Верхньогаївською сільською радою та Дрогобицьким управлінням водного господарства. Вирішено;


- щодо завершення ремонту дороги у с.Летня фірмою «Механіка К». Вирішено;


- щодо ліквідації ямковості на зупинці с. Гаї Верхні на автомобільні дорозі Т-14-18 Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий. Виділено кошти і проведено ремонт.


Окрім того, реагуючи на численні усні звернення громадян, порушував питання виплати заборгованості селянам за здане молоко, боргів агрофірм з орендної плати за користування земельними паями. У підсумку селяни отримали свої кошти.


Завжди намагаюся тримати руку на «пульсі» проблем виборців. Маю постійний контакт з територіальними громадами. На запрошення сільських голів, громадськості і за власною ініціативою часто буваю у селах та селищах району Здійснюю прийом виборців у громадській приймальні у Дрогобичі на вул. Малий Ринок, 6.


З мого депутатського фонду 84-ом мешканцям Дрогобиччини, які звернулися за матеріальною допомогою, надано кошти на загальну суму 140 тис 123 грн.


Як член постійної депутатської комісії Львівської обласної ради з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури домігся фінансування ремонту автомобільних доріг Дрогобиччини на загальну суму 29 млн 200 тис грн., зокрема:


С140435 Меденичі – Летня (через с.Летня) – 3 млн 100 тис грн.


С140437 Вороблевичі – Рихтичі – 200 тис грн.


О140401 Дрогобич – Довголука (через с.Доброгостів) – 200 тис грн.


С140428 Новошичі – Ріпчиці (через Ріпчиці) – 500 тис грн.


С140441 Нове Село – Болехівці – 800 тис грн.


С140439 Нижанковичі – Стрий (на ділянці с.Нижні Гаї) – 200 тис грн.


О140403 Дрогобич – Комарно (від с.Рихтичі до с.Грушів) – 17 млн грн.


О140401 Дрогобич – Довголука (через с.Уличне) – 3 млн 100 тис грн.

С140428 Новошичі – Ріпчиці (через с.Дорожів) – 4 млн 100 тис грн.


Організував громадськість для здійснення контролю за якістю ремонту доріг у районі фірмами-виконавцями. Після телефонних звернень активістів терміново виїздив у села Ріпчиці, Летня, Болехівці, Доброгостів, Уличне, щоб разом із громадами вплинути на недобросовісних підрядників. Організовував виїзди комісій за участю заступника голови ЛОДА Ірини Гримак, керівництва Служби автомобільних доріг Львівщини для перевірки дотримання технології асфальтування.


Під час капітального ремонту автодороги Дрогобич – Комарно організував толоку для розчищення узбіччя від дерев та кущів, що нависали над автошляхом і перешкоджали роботі техніки. Приємно, що цю ініціативу активно підтримали мешканці та сільські голови Рихтич, Добрівлян, Ролева, Грушова, Волощі, мешканці РЦ «Назарет» і «Наша хата», священики, депутати райради, керівники тамтешніх підприємств.


Я – член конкурсного комітету з відбору мікропроектів місцевого розвитку на умовах співфінансування Львівської обласної ради. Знаючи вимоги, які ставляться під час відбору поданих проектів, постійно зустрічаюся з сільськими і селищними головами та територіальними громадами для проведення консультацій щодо належної підготовки документації на конкурс. Завдяки тому, а також відстоюванню мною пропозицій населених пунктів виборчого округу №39, вдалося отримати перемогу у конкурсі із більшості поданих проектів.


За моєю ініціативою Львівська обласна рада прийняла рішення про оголошення 2016 року Роком Івана Франка з нагоди 160-річчя від дня народження та 100-річчя від дня смерті Великого Каменяра.

 

 

До виборчого округу №39 належать такі населені пункти

Дрогобицького району: смт.Меденичі, села: Болехівці, Нове Село, Верхні Гаї, Доброгостів, Бистрий, Довге (низинне), Летня, Коросниця, Рівне, Ріпчиці, Нижні Гаї, Гаї Бійничі, Опарі, Почаєвичі, Раневичі, Солонсько, Уличне. Зобов’язання, які я брав на себе перед їхніми мешканцями на 2016 рік, я виконав у повному обсязі.

 

Хочу прозвітувати, що саме вдалося зробити по кожному населеному пункті зокрема.

 

Болехівці. Згідно з «Програмою охорони навколишнього природного середовища», виділено на розчищення і поліпшення екологічного стану річки Солониця для захисту від підтоплення села Болехівці і сільськогосподарських угідь на території Болехівської сільської ради  230 тис грн.


Гаї Верхні. Згідно з Програмою «Охорона і збереження культурної спадщини Львівської області на 2016-2018 роки», виділено:

- на впорядкування військового кладовища вояків Першої Світової на території села - 40 тис грн.;


- на впорядкування могил жертв воєн, учасників національно-визвольної боротьби та жертв політичних репресій – 60 тис грн.;


- дослідження місць, пов’язаних із діяльністю УПА на території Дрогобицького району, – 50 тис грн.


Згідно з «Програмою охорони навколишнього природного середовища», виділено на розчищення і поліпшення екологічного стану потоку Потокового для захисту від підтоплення с.Верхні Гаї і сільськогосподарських угідь,  житлових та господарських будівель і споруд на території Верхньогаївської сільради  99 тис грн.


Завдяки перемозі у конкурсі мікропроектів місцевого розвитку у 2016 році на умовах співфінасування з обласного бюджету надійшло на ремонт Народного дому (заміна вікон) 17,5 тис грн.


За програмою обласного конкурсу «Екологічно чистий населений пункт» Гаї Верхні отримали 30 тис грн. на розв’язання екологічних проблем села.


На ремонт комунальної дороги з обласного бюджету скеровано 60 тис грн.


Гаї Нижні. Завдяки перемозі у конкурсі мікропроектів місцевого розвитку у 2016 році на умовах співфінансування з обласного бюджету надійшло на реконструкцію системи опалення Народного дому 75 тис грн.


Далява. Згідно з «Програмою охорони навколишнього природного середовища», виділено на розчищення і поліпшення екологічного стану річки для захисту від підтоплення території с.Далява 150 тис грн.


Завдяки перемозі у конкурсі мікропроектів місцевого розвитку у 2016 році на умовах співфінансування з обласного бюджету надійшло на реконструкцію вуличного освітлення 43 тис грн.


Довге (низинне). Завдяки перемозі у конкурсі мікропроектів місцевого розвитку у 2016 році на обладнання приміщення Довжанського НВК І ст. дитячими меблями скеровано 15,5 тис грн.


Доброгостів. За відповідною програмою комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури ЛОР на розроблення Генерального плану с.Бистрий Доброгостівської сільради скеровано 30 000 тис грн.


Завдяки перемозі у конкурсі мікропроектів місцевого розвитку на умовах співфінансування з обласного бюджету надійшло на:


- облаштування дитячих ігрових майданчиків на території ДНЗ с.Доброгостів – 20 тис грн.;


- реконструкцію системи опалення дитячого садочка – 100 тис грн.


Ріпчиці. За відповідною програмою комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури ЛОР на здійснення нормативно-грошової оцінки земель с.Ріпчиці скеровано 9 тис грн.


Завдяки перемозі у конкурсі мікропроектів місцевого розвитку на умовах співфінансування з обласного бюджету надійшло на капітальний ремонт Народного дому 100 тис грн.


Уличне. Завдяки перемозі у конкурсі мікропроектів місцевого розвитку у 2016 році на умовах співфінансування з обласного бюджету надійшло на:


- капітальний ремонт Народного дому – 100 тис грн.


За програмою комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури Львівської обласної ради на розроблення Генерального плану с.Уличне скеровано 40 тис грн.


Допоміг у спорудженні пам’ятника полеглим воякам УПА на території села.


Летня. Здійснено капітальний ремонт відрізку дороги через село на суму 3 млн 100 тис грн.


Меденичі. Домігся скерування 500 тис грн. на реконструкцію котельні Меденицького професійного ліцею №72.


Опарі. На ремонт комунальної дороги села скеровано 100 тис грн.

На спорудження тренажерного майданчика на території школи з обласного бюджету виділено майже 90 тис грн.


Раневичі. На ремонт комунальної дороги села скеровано 100 тис грн. обласних коштів.


Солонсько. Домігся виділення коштів на встановлення біля школи спортивного майданчика зі штучним покриттям вартістю майже 500 тис грн. Та через певні обставини, що виникли у процесі робіт, було прийнято рішення перенести майданчик у с.Модричі.

 

Окрім того, я сприяв у виділенні коштів з обласного бюджету для інших населених пунктів Дрогобиччини, що не належать до виборчого округу №39, а саме:

 

Дрогобич. Згідно з Програмою «Охорона і збереження культурної спадщини Львівської області на 2016-2018 роки», виділено:


- на виготовлення проектно-кошторисної документації для комплексної реставрації дерев’яної церкви Св. Юра – 280 тис грн.;


- на реставрацію огорожі дерев’яної церкви Св. Юра – 50 тис грн.;


- на виготовлення проектно-кошторисної документації церкви Воздвиження Чесного Хреста – 250 тис грн.


Домігся виділення 300 тис грн. на ремонт даху філологічного факультету ДДПУ ім. І.Франка у рамках підготовки до відзначення 160-річчя від дна народження І.Франка.


За «Програмою капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету на 2016 рік» виділено 1 млн 285 тис грн. на капітальний ремонт фасаду приміщення та благоустрій території районного Народного дому на вул. 22 Січня,28. З цієї суми вдалося освоїти 480 тис грн. Роботи продовжаться у 2017 р.


Підбуж. З Екологічного фонду обласного бюджету вдалося передбачити на розчищення річки Сторонявка у смт. Підбуж 480 тис грн.


Нагуєвичі. До 160-ліття від дня народження І.Франка, згідно з «Програмою капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення, за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету на 2016 рік» виділено 3 млн грн. на реконструкцію дитсадка.


Попелі. За відповідною програмою комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури Львівської обласної ради на розроблення Генерального плану с.Попелі скеровано 49 тис грн.


Верхній Дорожів. Домігся виділення коштів у сумі 1 млн грн. на придбання частини нежитлового приміщення колишнього дитячого садочка для створення ДНЗ у с.Верхній Дорожів.


Завдяки перемозі у конкурсі мікропроектів місцевого розвитку з обласного бюджету скеровано 100 тис грн. на ремонт Народного дому.


Ролів. На ремонт комунальної дороги села скеровано 100 тис грн.

Завдяки перемозі у конкурсі мікропроектів місцевого розвитку з обласного бюджету надійшло 100 тис грн. на ремонт Народного дому с.Ролів.


Рихтичі. За відповідною програмою комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури ЛОР на розроблення Генерального плану с.Рихтичі (Хатки) скеровано 32 тис грн.


Залужани. Завдяки перемозі у конкурсі мікропроектів місцевого розвитку на умовах співфінансування з обласного бюджету на ремонт Народного дому надійшло 100 тис грн.


Унятичі. На спорудження тренажерного майданчика на території школи з обласного бюджету виділено майже 90 тис грн.


За відповідною програмою комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури Львівської обласної ради на здійснення нормативно-грошової оцінки земель с.Унятичі скеровано 13 тис грн.


Дережичі. Завдяки перемозі у конкурсі мікропроектів місцевого розвитку на умовах співфінансування з обласного бюджету надійшло на:


- облаштування дитячого майданчика у с. Дережичі – 19 тис грн.;


- ремонт сільської бібліотеки – 18 тис грн.


Медвежа. Завдяки перемозі у конкурсі мікропроектів місцевого розвитку для організації дошкільної групи повного дня у складі НВК на базі додаткового корпусу Медвежанської СЗШ І-ІІ ст., а саме на придбання обладнання та інвентаря, з обласного бюджету надійшло 70 тис грн.


Сторона. Посприяв у виділенні коштів з Державного фонду регіонального розвитку на завершення ремонту Сторонянської школи у розмірі 3 млн грн.


Новий Кропивник. Завдяки перемозі у конкурсі мікропроектів місцевого розвитку на капітальний ремонт навчально-виховного комплексу І-ІІІ ст. «Дошкільний заклад» з обласного бюджету надійшло 100 тис грн.


Опака. Завдяки перемозі у конкурсі мікропроектів місцевого розвитку на умовах співфінансування з обласного бюджету надійшло на:


- облаштування вуличного освітлення на вул. Т.Шевченка – 99,8 тис грн.;


- капітальний ремонт приміщень ФАПу – 75 тис грн.


Літиня (Городківка). За відповідною програмою комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури Львівської облради на здійснення нормативно-грошової оцінки земель скеровано 31 тис грн.

 

Підсумовуючи все вищезазначене, можна підрахувати, що загалом на Дрогобицький район та Дрогобич у 2016 році вдалося скерувати 41 млн 200 тис 80 грн.

 

Вдячний за співпрацю та підтримку моїх пропозицій колегам-депутатам зі Львівської обласної ради, депутатам і керівникам органів місцевого самоврядування.


 Создан 03 апр 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик