Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

Львівський музей і Нагуєвицький заповідник з допомогою відкритої до світу постаті Івана Франка творитимуть міжнародний бренд України
 

Учора, 13 червня, директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Христина Береговська відрекомендувала колективу Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» новопризначеного директора Богдана Лазорака.


За словами посадовця, креативні ідеї Богдана Лазорака справили на неї неабияке враження і стали вирішальними при прийнятті остаточного рішення щодо його призначення на посаду. Очільниця культури області побажала молодому керівникові успішно втілити свої задуми на практиці, щоб вдихнути в заповідник нове життя.


Привітати колегу прибув директор Львівського літературно-меморіального музею Івана Франка Богдан Тихолоз, який також нещодавно обійняв цю посаду. Він слушно зауважив, що необхідно від образу заформалізованого Франка-монумента переходити до сприйняття живого Франка — рідної нам людини, прикладу для успіху. Богдан Тихолоз висловив кілька ідей стосовно використання відкритої до світу постаті Івана Франка для створення міжнародного бренду України в умовах євроінтеграції. 

Позитивно оцінив призначення Богдана Лазорака директором Нагуєвицького заповідника і старійшина франкознавства професор Михайло Шалата. Пригадавши Франкові слова “Де нам взять Богдана?”, він зауважив, що маємо тепер двох Богданів — Лазорака і Тихолоза, які врешті об'єднають потужний потенціал обидвох визначних місць навколо Франкового імені.


Депутат Львівської обласної ради від Дрогобиччини Михайло Задорожний, вітаючи новопризначеного керівника заповідника, акцентував його увагу на роботі з молоддю, щоб  Франко для неї став непомильним дороговказом до великого завтра України.

Привітали Богдана Лазорака проректор Дрогобицького державного педагогічного університету ім.І.Франка Юрій Вовк, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Надія Козар та інші.

 

У представленні взяли участь колеги-науковці Богдана Лазорака з педуніверситету, гості.


Директор Державного історико-культурного заповідника “Нагуєвичі” Богдан Лазорак коротко розповів про комплекс заходів, з яких планує спільно з однодумцями розпочати свою роботу, щоб заповідник запрацював у новому, сучасному форматі.


Цього ж дня у заповіднику був започаткований проект FRANKO:)FOREVER.

 

 Создан 14 июн 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик