Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

Сьогодні завершують ремонт автодороги Дрогобич - Борислав
 

Сьогодні, 4 жовтня, реагуючи на закиди користувачів соціальних мереж в Інтернеті щодо грубого порушення підрядником технології ремонту автодороги Дрогобич – Борислав, депутат Львівської обласної ради від Дрогобиччини Михайло Задорожний разом з місцевими журналістами проінспектували ремонтні роботи.


Про це повідомив власкор IA ZIK.


Інформація, що ремонтники не уклали бетонної основи, не підтвердилася. Дорожники уклали  вирівнювальний шар сухого бетону, товщиною 30 см і два шари асфальту, що можна було побачити, оглядаючи асфальтне полотно з обочини. На час інспектування дорожники укладали другий шар асфальту.

Депутат телефоном поспілкувався з головним інженером підприємства "ОНУР", яке виконує ремонтні роботи, керівником Служби автомобільних доріг області. За їх словами, сьогодні до кінця дня підприємство закінчує ремонтні роботи на дорозі, яка є на балансі Служби автомобільних доріг Львівщини.


На жаль, проведений ремонт дороги лише частково вирішує проблему автомобілістів, оскільки шлях до центру міста мікрорайоном Губичі залишається в аварійному стані, а міська влада не має змоги його відремонтувати через відсутність коштів.


«Відрізок комунальної дороги м.Борислава - це не в компетенції служби доріг, а в компетенції власника, а власником є Бориславська міська рада, - каже Михайло Задорожний. - Але на мою думку, і я з цього питання вже спілкувався з чиновниками області, що цей відрізок комунальної дороги потрібно відремонтувати і ця дорога може слугувати для вантажного транспорту Борислава, Східниці та Трускавця. А дорогу Дрогобич - Трускавець зробити лише для легкового транспорту. Це питання я буду порушувати на засіданні нашої комісії з питань дорожнього господарства обласної ради».Создан 04 окт 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик