Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

 

Дрогобич і Борислав з’єднає капітально відремонтована автодорога

Учора, 28 листопада, на засіданні комісії з питань дорожнього господарства Львівської обласної ради порушувалось, зокрема, питання щодо закінчення ремонту комунальної автодороги Дрогобич - Борислав, щоб з'єднати ці два міста обласного значення.


За зверненням Бориславського міського голови Ігоря Яворського, ініціював розгляд питання щодо закінчення ремонту комунальної автодороги (вул. Дрогобицька у Бориславі) депутат Львівської обласної ради від Дрогобиччини Михайло Задорожний.


«Адже на території Дрогобицького району автодорогу нещодавно відремонтовано, - сазав в коментарі М.Задорожний. - Керівник департаменту ОДА Роман Кокотайло підтвердив готовність голови ОДА підтримати рішення про виділення коштів та продовжити ремонт, при умові наявної проектної документації та проведення тендерних процедур, про які повинна потурбуватись Бориславська міська рада».


Нагадаємо, на сьогодні автодорога Дрогобич - Борислав, що проходить у місті нафтовиків вулицею Дрогобицькою, це - суцільні глибокі вибоїни.

 Создан 29 ноя 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
бесплатный счетчик