Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

У Дрогобичі відзначили 77 річницю проголошення Акту відновлення Української держави
 

Учора, 1 липня, у Дрогобичі біля старовинної дерев’яної церкви Юра, як 77 років тому, відбулися урочистості з нагоди проголошення Акту відновлення Української держави 30 червня 1941 року.


Захід розпочався молебнем. Відтак відбулося віче, на якому виступили секретар Дрогобицької станиці Братства ОУН-УПА Анна Рудник, викладач Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І.Франка, доктор історичних наук Василь Ільницький, голова міської організації «Національного корпусу» Ігор Бараняк, голова проводу Львівської обласної організації Конгресу українських націоналістів Тарас Гентош.


Виступаючі згадали   героїв Чину 30 червня 1941 року, говорили про його видатну роль у подальшій боротьбі українців за свою державу, яка триває і сьогодні, про героїзм наших воїнів, котрі мужньо захищають східні терени від російського агресора, вшанували пам’ять бійців, які віддали свої життя за Україну.

Учасники заходу з подивом констатували, що його проігнорувала місцева влада. Не прийшов на урочистості ні міський голова, ні його заступники. Не було і очільників Дрогобицького району.

 

 

 Создан 02 июл 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик