Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

Ремонт автодороги Лішня – Нагуєвичі розпочнуть вже наступного тижня
 

Учора, 26 липня,  на запрошення депутата Львівської обласної ради від Дрогобиччини Михайла Задорожного, у Дрогобицькому районі побували з робочою поїздкою  т.в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв'язку облдержадміністрації Роман Кокотайло, керівник облавтодору.

 

Візитери разом обласним депутатом і керівником райавтодору зустрілися з мешканцями та сільськими головами Унятич та .Нагуєвич.


Вирішено з наступного тижня розпочати ремонт автодороги Лішня - Нагуєвичі.


«Фінансує ремонт автодороги ОДА, а сільські ради мають забезпечити копання та розчищення  канав, - розповів Михайло Задорожний. - Узгодили терміни та домовилися провести сходи сіл, щоб заручитися підтримкою та допомогою громад».


«Сподіваюся на підтримку та розуміння, адже незабаром святкування в Нагуєвичах, відкриття відреставрованого пам'ятника Іванові Франку в с.Лішня», - сказав на завершення Михайло Задорожний.


Нагадаємо, що завдяки наполегливості депутата облради Михайла Задорожного, ситуація з ремонтом автодоріг на Дрогобиччині покращилися.

 

Учора, 26 липня Михайло Задорожний побував в с.Грушів , де ремонт автодороги Новошичі- Ріпчиці проводить фірма " ОНУР", За словами народного обранця, «робота кипить в прямому розумінні цього слова».

«Злива показує, що канави є головним елементом, від якого залежить довговічність дороги, - зауважив Михайло Задорожний. - Тому звертаюся до мешканців с.Грушів з проханням з розумінням поставитись до робіт з ме: копання та розчищення канавів, що будуть проводитись у найближчі дні. Після проведення тендерних процедур надіюся, що роботи будуть продовжені на чотирикілометровому відрізку автодороги Літиня – Ріпчиці».Создан 27 июл 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик