Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

На Дрогобиччині в реконструйованому адмінприміщенні відкрили дитячий садок «Диво»
 

Сьогодні, 27 лютого, у Дрогобицькому районі в с.Уличне, яке за кількістю населення займає п’яте місце в області і перше – на Дрогобиччині, відбулося урочисте відкриття дошкільного навчального закладу «Диво».


Садочок розмістився в колишньому приміщенні колгоспної контори, яке в свій час викупила громада, а минулого року реконструювала. Добудову і реконструкцію приміщення було здійснено в рекордно короткий термін завдяки ініціативі громади і її лідера Святослава Стефанківа, об’єднанню зусиль Львівських обласної державної адміністрації, обласної ради, районних виконавчих структур, депутатів.


Освятив приміщення єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ владика Григорій (Комар) у співслужінні із священиками.


У відкритті дошкільного навчального закладу взяли участь голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій, депутат Львівської обласної ради від Дрогобиччини Михайло Задорожний, голови Дрогобицьких районних державної адміністрації і ради Андрій Шевкенич та Михайло Сікора.

Концерт, в якому взяли участь сільська молодь і діти, засвідчив, що Уличне багате талантами, які, з відкриттям садочка, ще більше розквітнуть на славу громади і України.


Коментуючи подію,  депутат Львівської обласної ради від Дрогобиччини Михайло Задорожний зазначив: «Сьогодні відбулося відкриття дитячого садочка, якого громада чекала 27 років. Це спільна робота багатьох людей, адже з Державного фонду регіонального розвитку надійшло - 3.5 млн.грн, з обласного бюджету - 7.5 млн грн, з району - 800 тис.грн та 200 тис.грн. з бюджету сільської ради. Громада Уличного є прикладом для інших територій, адже мешканці разом з сільським головою приклалися до направду громадської будови. Бо кошти - це одне, а приходити та на громадських засадах працювати, це зовсім інше. Молодці, ще раз вітаю усіх, хто  спричинився до справжнього «Дива».Создан 27 фев 2019  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик