Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

 

Ще одна спроба Мирона Бучацького подолати саботаж щодо перейменування міста Червоноград на Христинопіль або Христопіль

Повторне звернення на Урядову гарячу лінію 06.03.2019 15:45 № 90040/2 

Оскільки на звернення від 30 січня 2019 керуючий справами Червонограда на моє запитання: «Хто саботує закон України у Червонограді, не  перейменовує накинуту назву Красноград- Червоноград на Христинопіль або Христопіль?»  чиновник відповів, що громада міста поділились  на дві одинакові частини. Перевагу педалюють червоні директори. Сюди «підв’язали» Вятровича,  з мотивацією, що ніби то  він не знаходить достатньо аргументів  для перейменування, однак прямої відповіді на моє запитання «чому не виконано закон про декомунізацію?»  керуючий не відповів.

З Інформації родичів з Червонограда відомо, що колишні окупанти червоні директори шахт  правлять бал саботажу в Червонограді щодо перейменування.


Я змушений повторно зробити  запит до голови Львівської ОДА "Хто дахує саботаж Закону України «Про декомунізацію» в Червонограді?", потураючи, вочевидь, червоним окупантам – директорам, які фактично чинять опір будівництву української держави.


 Прошу дати оцінку роботи керівництва Червонограду, зобов’язати виконати Закон України «Про декомунізацію", відновити назву місту Христинопіль, як найменування на честь дружини графа Потоцького, або на честь Христа Спасителя – Христопіль, яко чисто християнське місто в Україні.

 

Вельмишановний пане Президент України, товариство «Меморіал» ім. В. Стуса просить Вас, Гаранта Конституції, владною рукою зобов’язати саботажників українського державотворення в Червонограді виконати закон «Про декомунізацію» - повернути попередню назву Христинопіль, або Христопіль.

 

Депутат і член президії Львівської обласної ради першого демократичного скликання, Голова Товариства «Меморіал» ім. В. Стуса, голова Українського Шляхетського товариства м. Трускавець.  Кандидат мед наук. почесний громадянин м. Трускавець                                                                                      

Мирон Бучацький. Создан 14 мар 2019  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
бесплатный счетчик