Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

Порошенко у Дрогобичі цікавився виконанням доручення щодо забезпечення діяльності відділень пошти у селах
 

Сьогодні, 28 березня, у м.Дрогобич побував Президент України Петро Порошенко. У межах робочої поїздки на Львівщину глава держави ознайомився з робою міського відділення «Укрпошти» і Центру надання адміністративних послуг Дрогобицької міської ради.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату РДА.

Петро Порошенко поцікавився станом виконання свого доручення щодо забезпечення діяльності мережі відділень поштового зв’язку АТ «Укрпошта» у сільській місцевості, розпитував про рівень заробітної плати співробітників підприємства.

Президент нагадав про свою позицію щодо виділення з бюджету 500 млн грн для захисту сільських відділень і забезпечення зарплати листоношам.
«Листоноша і працівники «Укрпошти» знаходяться під персональною протекцією Президента. Будемо їх захищати», – сказав Петро Порошенко.

Глава держави сказав: «Якщо підвищується пенсія, то має підвищуватись і зарплата листонош, які цю пенсію доставляють. По-іншому і немає бути. Ми будемо робити кроки із підвищення соціального захисту».

Президента тепло вітали дрогобичани, які забралися перед Ратушею. Він коротко прозвітував про роботу за 5 років, говорив про перспективи України, подальшу її інтеграцію у Євросоюз і НАТО, інші європейські структури, подякував за розуміння і підтримку.

Завершилась зустріч спільним виконанням Державного Гімну України.

 Создан 28 мар 2019  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик