Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

Дрогобич започатковує співпрацю з південнокорейським містом Гам’янг

Іван ТихийУчора, 17 червня, до м.Дрогобич прибула офіційна делегація з південнокорейського міста Гам’янг.


Про це повідомив власкор «ДЗ» з посиланням на пресслужбу оргвідділу виконкому міськради.


«Про візит південнокорейської делегації до Дрогобича перемовини велися більше року», — зазначив міський голова Тарас Кучма в очікуванні офіційної делегації з міста Гам’янг перед входом у Ратушу.


Офіційну делегацію очолили губернатор округу Гам’янг Сео Чун Су, голова ради округу Хоан Тей Джін.


Прибула делегація до Дрогобича у супроводі почесного консула Республіки Корея у Львові Владислава Ртіщева.


Спершу відбувся прийом делегації у кабінеті міського голови. В ході бесіди Тарас Кучма разом із своїм першим заступником Ігорем Германом розповіли гостям про історію Дрогобича, яка заснована на видобутку солі та нафти, про важливість збереження солеварні, про відомих дрогобичан, знаних у світі, про університет, коледжі, малий та середній бізнес.


Ми зацікавлені у співпраці з усім світом. Ми раді співробітництву з Південною Кореєю, бо вважаємо, що це найпередовіша країна Азії. В Україні — це вперше, коли така поважна делегація приїжджає у місто, — звернувся до гостей міський голова Дрогобича Тарас Кучма.


Південнокорейські делегати також розповіли про своє місто Гам’янг та його округ. Це курортне місто, на його території є масштабний національний парк. 78 % округу — гори. Місто є транспортною розвилкою. В окрузі активно розвивається сільське господарство, вирощують женьшень, з якого виготовляють продукцію. Кількість населення сягає 4 мільйони осіб.

У 2020 році планують зробити всесвітню експо-виставку, де широко презентуватимуть продукцію з женьшеню.


У Дрогобичі, зокрема у регіоні, підприємці активно займаються медозбором та виробництвом різноманітної продукції, в тому числі й напоїв. Пасічництво також розвинуте й у Гам’янгу. Для обох сторін це може стати цікавим досвідом та сферою для співпраці.


Крім того, делегати поділилися своєю розробкою електричних автобусів. На думку Тараса Кучми, місто Дрогобич може стати пілотним в Україні, де у сфері пасажирських перевезень можуть функціонувати автобуси майбутнього.


Ми можемо продемонструвати якість цього транспорту для багатьох міст, бо ми є у фокусі багатьох не лише українських міст, а й багатьох країн, завдяки успішно реалізованому проекту “Розумне місто, — наголосив Тарас Кучма.


Поспілкувалися обидві сторони й щодо можливої культурної співпраці. Так корейську делегацію запросили на День міста Дрогобича, а українську сторону запросили на фестиваль Женьшеню.

Відтак обидві сторони домовилися про співпрацю на локальному рівні між містами.


Мені цікава історія Дрогобича. Місто дуже гарне і це свідчить, що самоврядування справляється зі своїми обов’язками. Дрогобич — це ворота у Східну Європу. Ми сьогодні заключаємо договір про співпрацю. Культура, освіта, бізнес, — ми повинні крок за кроком налагоджувати співпрацю. Це буде співпраця на перспективу, — звернувся до дрогобицької сторони губернатор округу Гам’янг Сео Чун Су.


Після офіційної бесіди сторони обмінялися подарунками. Народний музичний інструмент та корені Женьшеню південнокорейські делегати вручили Дрогобицькому міському голові. Корейським гостям також подарували сувеніри, альбоми зі світлинами про Дрогобич та Дрогобицьку сіль.


Кульмінацією зустрічі стало підписання договору про партнерство між Дрогобичем та Ганм’янгом. Офіційний документ підписали міський голова Тарас Кучма та губернатор округу Гам’янг Сео Чун Су. Підписання відбулося у Світлиці Ратуші.


Також цього дня південнокорейська делегація побувала у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка, прогулялася центральною часиною Дрогобича, відвідала солеварню.


Керівник КП “Туристично-інформаційний центр” Ігор Чава представив гостям туристичний потенціал Дрогобича, зазначивши, що започатковано екскурсії на солеварню, яка є найстарішим діючим підприємством Європи з первинною формою видобутку солі. З дрогобицької солі створюють сувенірну продукцію. Розроблено низку туристичних мап. Працюють над створенням онлайн-мапи селфі локацій. Невдовзі у центральній частині міста планують встановити лого-лавку, яка стане унікальною туристичною візитівкою міста.

 Обновлен 11 авг 2019. Создан 18 июн 2019  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик