Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

У Дрогобичі на виборчій дільниці поліцейський професійно надав долікарську допомогу і запобіг асфіксії

Іван ТихийГолова дільничної виборчої комісії №461713, розташованої у місті Дрогобич, звернувся до очільника поліції Львівщини з клопотанням про заохочення дільничного офіцера поліції Владислава Добоша «…за відповідальне ставлення до несення служби, людяність, чуйність і професійність».

 

У листі-подяці, адресованому начальнику Головного управління Національної поліції у Львівській області генералу поліції третього рангу Валерію Середі, йдеться про те, що співробітник  Дрогобицького відділу поліції лейтенант поліції Владислав Добош, який під час позачергових парламентських виборів ніс службу з охорони правопорядку на дільничній виборчій комісії №461713 у Дрогобичі, врятував життя одній з членів комісії.


«… В період критичної ситуації, яка виникла в комісії, коли одна з членів ДВК впала в затяжний приступ з глибокою втратою свідомості, …, лейтенант поліції Владислав Добош миттєво зреагував  на стресову ситуацію і професійно надав долікарську допомогу, чим запобіг асфіксії. Також надавав психологічну допомогу та зняв паніку та стрес у членів ДВК…», - йдеться у подяці.


Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області. 


 https://lv.npu.gov.ua/news/podiya/na-lvivshhini-golova-dvk-podyakuvav-policzejskomu-za-vchasno-nadanu-medichnu-dopomogu-zhinczi-na-viborchij-dilniczi/Создан 11 авг 2019  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик