Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

Ходорівський храм Володимира і Ольги номіновано до фіналу міжнародного будівельного конкурсу у Варшаві

Іван Тихий 

Освячений рік тому новозбудований храм Володимира і Ольги м.Ходорів, номіновано до фіналу масштабного міжнародного будівельного конкурсу «Модернізація року - європейська нагорода», метою якого  є відзначення найкращих модернізацій та новобудов року, а також їх підтримка та просування.


Про це повідомили у Ходорівській міській раді.


«У конкурсі беруть участь замки, церкви, мости, колії, озеленені території, готелі, житлово-комунальні підприємства, промислові споруди, дороги та автостради, об’єкти урбаністичного простору, об’єкти під відкритим небом, інженерні споруди, екологічні споруди, культурно-спортивні оздоровчі та рекреаційні об’єкти, фасади та термореновації, які завершені за останні три роки до 2019 року, - розповіла секретар міської ради Марія Гавінська. - Цього року від України представлено 55 об’єктів, три з яких, в тому числі і наша церква, номіновані до урочистого фіналу, який відбудеться 5 вересня в Королівському замку у Варшаві.  Переможець конкурсу отримає золоту статуетку «EuropeanAward», міжнародне визнання та публікації у міжнародному будівельному журналі «Romdom» та українському – «Будівельний».


Марія Гавінська нагадала, що спроектував оригінальний храм у 1999 році львівський архітектор, лауреат Державної премії України Олександр Матвіїв, у доробку якого, зокрема, ще два відомих сакральних проекти у Львові – костел Матері Божої Неустанної помочі на вул. Гетьмана Мазепи та храм УАПЦ на вул. Пасічній.Создан 11 авг 2019  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик