Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

У Дрогобичі проведуть обстеження будинків, які постраждали внаслідок негоди

Іван Тихий 

У м.Дрогобич за одну добу 14 серпня внаслідок проливних дощів було пошкоджених 13 будівель дитячих садочків та шкіл і 36 житлових будинків комунальної власності, затоплено приватні оселі та двори, - інформує прес-служба Ратуші.

Як повідомили у відділі НС та ЦЗН виконкому ДМР, за одну добу 14 серпня у Дрогобичі випала понад місячна норма опадів — 100,4 мм. Зважаючи на таку ситуацію, міська система каналізування не впоралася з навантаженням і це спричинило затоплення вулиць і будинків. Більше того, з берегів вийшли річки.

14 серпня, одразу після завершення засідання комісії з надзвичайних ситуацій у Ратуші о 8:30, скоординувавши зусилля, комунальні служби міста - КП «Управитиль ЖЕО», КП «Дрогобичводоканал», КП «Комбінат міського господарства» спільно з 2 Спеціальним центром швидкого реагування ДСНС України та Дрогобицьким РВ ГУ ДСНС України у Львівській області - вирушили надавати дрогобичанам допомогу, — зазначив Андріан Вишницький, головний спеціаліст відділу НС та ЦЗН ВК ДМР.

Впродовж цілого дня 14 серпня та половини ночі 15 серпня служби проводили відкачування води із підвальних приміщень житлових будинків та закладів освіти. Викачування води провели і в КНП «Стебницька міська лікарня», приміщення якої спочатку довелось знеструмити, бо у підвал

ьному приміщенні розміщені електрощитові прилади.

Виймали з водяних пасток і автомобілі.

В ніч на 15 серпня дзвінків на «гарячу лінію» міста вже практично не було, оскільки надзвичайники та комунальники працювали оперативно впродовж дня.

Найбільшого підтоплення зазнали вулиці Зварицька, Солоний Ставок, Плебанія та Є. Коновальця, де у підвальних приміщеннях деяких житлових будинках і досі проводять відкачування води.

Станом на сьогодні, 15 серпня, ситуація стабілізувалася, внаслідок припинення випадання дощів вода з вулиць міста зійшла.

«Впродовж наступних днів проводитимуть обстеження будинків, які постраждали внаслідок негоди, після чого зможемо назвати суму завданих збитків та розглядати можливість відшкодування коштів», — додав Андріан Вишницький.

До того ж, за поданням управління праці та соціального захисту населення ВК ДМР, рятувальники працювали над відселенням з вулиці Плебанія одинокої особи, яка перебуває на обліку соціальних служб, однак дрогобичанка відмовилась відселятись, оскільки загрози її життю чи здоров`ю не було.

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма та депутатський корпус ДМР висловили слова вдячності як працівникам комунальних підприємств міста, так і державним структурам за оперативну роботу з ліквідації негоди у місті.

У п’ятницю, 16 серпня, у міській раді планують брифінг за участі керівників та представників державних структур, комунальних підприємств міста та структурних підрозділів ДМР з питань ліквідації наслідків негоди.


Создан 15 авг 2019  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик