Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

 

У Дрогобицькому районі правоохоронці винесли терміновий заборонний припис щодо батька, який вчиняв домашнє насильство

 

Співробітники ювенальної превенції Дрогобицького відділу поліції спільно з працівниками соціальних служб, в межах відвідин неблагополучних родин, в яких виховуються неповнолітні діти,перевірили сім’ю в селі Брониця, де батько зловживає спиртними напоями, а діти проживають в антисанітарних умовах.

 

Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Львівській області за матеріалами Наталії Постойко, Дрогобицький ВП.

 

Поліцейські притягнули чоловіка до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) та ч.1 ст.173-2  КУпАП (вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування).

 

Стосовно кривдника також винесено терміновий заборонний припис – спеціальний захід протидії домашньому насильству, щоб негайно припинити домашнє насильство. 

 

Учасники профілактичного рейду провели роз’яснювальну бесіду з чоловіком та дали йому певний час на виправлення ситуації, після закінчення якого відбудеться ще одна перевірка. 

 

Систематично відвідуючи «горе-батьків», правоохоронці мають  можливість попередити негативні явища в сім'ях та наглядати за дітьми з «групи ризику». 

 

Нагадаємо, терміновий заборонний припис – спеціальний захід протидії домашньому насильству, щоб негайно припинити домашнє насильство. Винесення термінового заборонного припису дає змогу поліцейським піклуватися про безпеку постраждалої особи. Зазначена вимога поширюється також на місце спільного проживання чи перебування постраждалої особи та кривдника, незалежно від їхніх майнових прав на відповідне житлове приміщення. Правоохоронці можуть у встановленому законом порядку застосовувати поліцейські заходи примусу для виселення з житлового приміщення кривдника, якщо терміновий заборонний припис передбачає зобов’язання залишити місце проживання (перебування) постраждалої особи, а кривдник відмовляється добровільно його залишити.

 Создан 19 авг 2019  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
бесплатный счетчик