Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

Дискусія в дрогобицькій Ратуші щодо стихійної торгівлі в центрі міста

Іван Тихий 

Сьогодні, 20 серпня, у Дрогобичі в Ратуші відбувся круглий стіл з питання стихійної торгівлі молочними продуктами в центрі міста Дрогобича, організований за підтримки агенства США з міжнародного розвитку (USAID). Дискусія мала назву "Покупці, влада, бізнес: як знайти спільну мову".


Підсумок дискусії: необхідно забирати торгівлю молоком і молочними продуктами із землі, вимагати, щоб селяни, котрі привозять на ринок молоко, сир, сметану, яйця торгували ними у приміщенні комунального ринку, де створені для цього необхідні умови, налагоджено ефективний контроль за якістю молочних продуктів.

 

Директор ринку запевнив, що для торгівлі молоком і молочними продуктами приготовано необхідну кількість торгових місць, висловив сподівання, що дрогобичани не куплятимуть молочні продукти із землі і невідомо якої якості, а спонукатимуть селян приходити на ринок і реалізовувати свій товар в наленжних санітарних умовах.

 

Прозвучала думка щодо створення торгових місць для селян в районі автостанції, щоб вони могли оперативно реалізувати свій крам і повернутись додому. Можливо, варто поміркувати над цим і власникові автостанції, депутатові міської ради Романові Мулю і внести свої пропозиції.


Питання стихійної торгівлі в центрі міста постало гостро. Адже це ще й завдає шкоди благоустрою, створює непривабливу картину для туристів, число яких у Дрогобичі зростає. Також в одному з виступів йшлося про перенесення яток з вулиці Ковальської.

 

Були пропозиції й щодо впорядкування торгівлі на вул. Шолом-Алейхема.Создан 20 авг 2019  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик