Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

У Дрогобицькому районі на Перехресті Героїв підняли Державний Прапор України

Іван ТихийСьогодні, 23 серпня, у Дрогобицькому районі на Перехресті Героїв відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України.

У святковому заході взяли участь депутат Львівської обласної ради від Дрогобиччини Михайло Задорожний, керівники району, учасники російсько-української війни, ветерани національно-визвольних змагань, представники громадськості, молодь.


Уперше в районі святкування Дня Прапора відбулося саме в цьому місці не випадково. Тут кілька років тому на високій щоглі замайорів великий синьо-жовтий стяг. Потім ще було встановлено Тризуб. Відтоді, усі, хто проїжджає перехрестя, милуються знаменом і гербом, що неодмінно викликає почуття любові до України.

 

А ще за роки російсько-української війни це перехрестя стало місцем проводів краян на передову і зустрічей під час повернення з фронту. На колінах тут зустрічали Героїв, які віддали свої життя за те, щоб Україна була вільною, незалежною державою.


Розпочався святковий захід підняттям Державного Прапора України за участю воїнів, котрі сьогодні боронить її східні кордони. Відтак священики Української греко-католицької церкви і Православної церкви України відправили Молебень і й виголосили проповіді.

 

З привітаннями до присутніх звернулися керівники району.

 

Прозвучали патріотичні пісні у виконанні аматорських колективів. 

                   

Завершився святковий захід виконанням Державного Гімну України.Создан 23 авг 2019  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик