Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

У с.Унятичі відкрили капітально відремонтовану сцену в сільському парку

Іван Тихий 

Більше світлин за адресою https://drohobychanyn.io.ua/album892377

 

Сьогодні, 24 серпня, у Дрогобицькому районі в с.Унятичі відбулася знаменна подія – відкриття сцени у сільському парку після її капітального ремонту коштом проекту місцевого розвитку Львівської обласної ради.


На урочистість запросили усіх, хто долучився до реалізації проекту. Серед них і депутат Львівської обласної ради від Дрогобиччини Михайло Задорожний.


Відкриттю передувало Богослуження за Україну в сільському храмі Преображення Господнього, яке відправив і виголосив змістовну проповідь, яка не залишила байдужим жодного вірянина, спонукала до глибоких роздумів про місце кожної людини в розбудові Української держави.


Відтак процесією усі пішли до символічної могили і парку, на якій встановлено Пам’ятний Хрест і викарбувано імена унятичан, які віддали свої життя за волю України. Тут відбулася Панахида за полеглих за участі церковного хору.


Відкриття відновленої сцени розпочалося з традиційного перерізання стрічки. о. Мирослав посвятив сцену. У своєму виступі акцентував увагу молоді, яка найбільше буде використовувати цю споруду, шанувати її, тримати в чистоті і порядку.


Депутат Львівської обласної ради від Дрогобиччини Михайло Задорожний відзначив зрослу активність громади у відновленні парку з 260-річною історією, про який згадував у своїх творах Іван Франко, велику роль у цьому  громадського активіста Василя Стап’яка, який став промотором відновлення парк; сільського голову Михайла Матолінця, котрий зумів організувати у короткий термін виконання великого обсягу роботи з реалізації мікропроекту з капітального ремонту сцени. Як зазначив М.Матолінець, йому допомогли це зробити  жертовні люди - справжні патріоти села. Їх усіх він назвав поіменно і нагородив почесними грамотами.


Виступи на сцені унятицьких аматорів засвідчили, що тут живуть талановиті співаки і музиканти, надзвичайно обдаровані діти, а отже в парку завжди буде звучати пісня, запальні мелодії покличуть кожного, хто там відпочиватиме, до танцю.


Сцена стала об’єктом номер два з відбудови парку. Першим було створення дитячого майданчика, який також відкрито у цьому році. Ведуть роботи з облаштування спортивно-ігрової зони.


А ще в Унятичах започатковано процес сортування сміття і продаж вторсировини. Це, зі слів сільського голови Михайла Матолінця, справа розуму, організаторського таланту Василя Стап’яка.

 

«Я не дуже вірив, що це вдасться зробити, - сказав М.Матолінець. – Але, як бачимо, вдалося».


«Роботи з благоустрою нашого села, ще багато, - сказав в коментарі «ДЗ» громадський активіст Василь Стап’як. - Але завдяки державним програмам розвитку і нашій небайдужості, усе можливо зреалізувати. Висловлюю вдячність усім, хто брав участь у процесі підготовки та виконання робіт».Создан 24 авг 2019  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик