Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

У Дрогобичі рятувальники продовжують шукати людей під завалами зруйнованого будинку

Іван ТихийУ м.Дрогобич на вул. М.Грушевського, 101/1 рятувальники  продовжують пошук людей під завалами зруйнованого будинку. Для цього задіяно достатея кількість техніки і людей.

 

Роботи ведуться безперебійно, прискореними темпами. Рятувальники розуміють, що від того, як швидко вони впораються з розчисткою завалів може залежати чиєсь життя. Адже ніхто не виключає, що під завалами можуть бути люди. 

 

Чергують автомобілі невідкладної медичної допомоги. 

 

На місці події перебуває міський голова Тарас Кучма.

 

Станом на 14.00 гора обломків залізобетонних конструкцій й цегли й ін. значно зменшилася.  Поки що пошук людей не приніс результатів. Хочеться сподіватись, що число жертв надзвичайної ситуації не збільшиться.

 

Нагадаємо,  у ніч на 28 серпня у м.Дрогобич стався обвал під'їзду 4-поверхового будинку на вул. М.Грушевського, 101/1. Двоє людей загинуло, семеро, серед яких діти, доправлено до лікарні.

 

 

Свіжа інформація від ГУ ДСНСУ у Львівській обл.

 

"Станом на 16 годину, проводиться демонтаж звисаючих небезпечних будівельних конструкції та розбір завалу (завантажено та вивезено 15 самоскидів будівельного сміття).

 

Проводиться укріплення даху над зруйнованою ділянкою будівлі, обстеження будівельних конструкцій та розбір завалу на безпечних ділянках


Усіх мешканців пошкодженого будинку евакуйовано, їм надається психологічна допомога (залучено 4 психологи ДСНС, надано психологічну допомогу 12 особам) та вирішується питання щодо їх тимчасового розселення.


Пошуково-рятувальні роботи проводяться безперервно (позмінно), в ручному режимі із застосуванням засобів малої механізації та інженерної техніки (організовано роботу двох оперативних дільниць з обох боків завалу) і будуть здійснюватися до остаточного виявлення зниклих осіб.


В ході проведення пошуково-рятувальних робіт силами ДСНС з під завалів врятовано 7 осіб із них 5 дітей, яких госпіталізовано до медичних закладів з різними травмами.


Під завалами виявлено тіла 2 загиблих.


Всього до ліквідації наслідків надзвичайної ситуації залучено 470 осіб та 75 одиниць техніки, з них від ДСНС 189 осіб, 3 кінологічних розрахунки та 29 одиниць техніки, у тому числі пошуково-рятувальний загін Мобільного рятувального центру швидкого реагування із спеціальним обладнанням.


Нагадуємо, що 28 серпня о 02:46 до рятувальників надійшло повідомлення, що в у м. Дрогобич на вул. Грушевського, 101, відбулось руйнування під’їзду з першого по четвертий поверх у чотириповерховому житловому будинку (причина встановлюється). Будинок повністю відключено від газо-, електро- та водопостачання".
Создан 28 авг 2019  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик