Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

 

У Дрогобичі пошуково-рятувальні роботи в будинку на вул. М.Грушенського 101/1 будуть вести цілодобово до виявлення усіх осіб, доля яких невідома
18:11:16

Пошуково-рятувальні роботи будуть здійснюватися у цілодобовому режимі до остаточного виявлення всіх осіб, доля яких залишається невідомою, - повідомило ГУ ДСНС у Львівській обл.

 

Всього до ліквідації наслідків надзвичайної ситуації залучено 470 осіб та 75 одиниць техніки, з них від ДСНС 189 осіб, 3 кінологічних розрахунки та 29 одиниць техніки, у тому числі пошуково-рятувальний загін Мобільного рятувального центру швидкого реагування із спеціальним обладнанням.

 

На місці продовжує роботу оперативна група ДСНС України під керівництвом першого заступника Голови Служби Олега Мельчуцького. До Дрогобича прибув Голова ДСНС Микола Чечоткін.

 

Головою обласної державної адміністрації Маркіяном Мальським проведено засідання комісії ТЕБ та НС на якому визначено заходи щодо ліквідації наслідків руйнування будинку та надання необхідної допомоги постраждалим і сім’ям загиблих.Создан 28 авг 2019  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
бесплатный счетчик