Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

У Дрогобичі в Ратуші з мешканцями зруйнованого будинку обговорили нагальні проблеми і шляхи їх вирішення
Сьогодні, 6 вересня, у Дрогобицькій міській раді відбулось засідання круглого столу щодо ситуації з будинком №101/1 на вулиці М. Грушевського за участі мешканців цього будинку, міського голови Тараса Кучми, керівників відповідних структурних підрозділів ДМР, волонтерів та представників ЗМІ.

Про це інформує пресслужба Ратуші.


У межах круглого столу говорили про нагальні проблеми та шляхи їх вирішення.


Першочергово обговрили роботу соціальних служб, зокрема, щодо надання мешканцям будинку психологічної допомоги.


Заступник керівника відділу охорони здоров`я ВК ДМР Святослав Кучерявий зазначив,

що ніяких ускладнень з потерпілими, які перебувають у лікарні, немає. Деяких з них готують вже до виписки, але вони і надалі перебуватимуть під наглядом лікарів. Єдине, за словами посадовця, не завадила б допомога з медичними препаратами, яких потребують постраждалі, однак у цьому напрямку частково налагоджена співпраця з аптечними закладами та різними організаціями.

Голова ініціативної групи з числа мешканців будинку пані Анна зазначила, що будинок, який обвалився, був збудований як тимчасове житло для працівників швейної фабрики і таке житло отримали і її батьки у свій час, однак зараз термін експлуатації минув. Пані Анна не відкидає однієї з версій, що причиною обвалу будинку могли стати грунтові води, які зруйнували основу будинку, яку за словами пані Анни, заклали халатно ще у часи зведення цієї будівлі.


За підсумками круглого столу було вирішено, що на разі необхідно дочекатись результатів технічної експертизи будинку, після чого вживатимуть наступних кроків. А зараз, за інформацією соціальних служб, постраждалих забезпечено як тимчасовим житлом, так і всім необхідним.


Також, в ході засідання, було спростовано низку інформаційних публікацій, які опублікували ЗМІ. Відтак було погоджено, що наступного тижня відбудеться ще одна зустріч у такому форматі для ефективної комунікації між мешканцями будинку, волонтерами та владою, за участі журналістів.Создан 06 сен 2019  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик