Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

Українські хмільні медові напої «Медівка» та «Медак» – серед кращих у світі
 

Відроджені споконвічні українські хмільні напої здобули призові місця на конкурсі, що відбувся в межах 46 міжнародного конгресу із бджільцтва в канадському місті Монреаль.

8-12 вересня в місті Монреаль (Канада) на Апімондії (46-ий Міжнародний Конгрес по бджільництву) відбувся конкурс медових напоїв. Україна на ньому здобула 5 медалей: срібну і бронзову  здобули ТзОВ «Українські медовари», причому, і за «Медівку» (медове вино) і за «Медак» (апіфітобальзам). Ще дві медалі отримали медовари В.Кочерг та І.Андрусів, відповідно срібну та бронзову. П’яту, срібну, медаль здобув представник України А.Бажин за краще відео на тему продуктів бджільництва.

Жодна країна-учасник, а їх було 160, не може похвалитись таким результатом в медоварінні.


«Слід зазначити, що контроль якості продукції був дуже високим на сучасному високоточному обладнанні. Напевно, саме тому 46% продукції (в основному меди) не були допущені до конкурсу, так як не відповідали стандартам якості (переважно через вміст пестицидів або антибіотиків) і це світова проблема», - розповів учасник конгресу Роман Войтків з м.Дрогобича.


Зі слів Р.Войтківа, Україна ще могла здобути багато нагород, але 5 номінацій «Українських медоварів», представлених через конкретних фізичних осіб та дві номінації від голови гільдії медоварів В. Барабаша, не брали участі в конкурсі через (подумати тільки) наявність етикеток на напоях.

 

«Звичайно, це надуманий привід, - вважає Р.Войтків. -   В іншому випадку Україна  мала б просто вражаючий результат».Создан 17 сен 2019  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик