Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

 

У Дрогобичі тривають роботи з будівництва зовнішніх мереж водопроводу та водовідведення
 

За кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на території міста Дрогобич тривають роботи із реалізації природоохоронного заходу «Будівництво зовнішніх мереж водопроводу та водовідведення кварталів житлової забудови К-10 та К-13 на вул. Наливайка в м. Дрогобич, Львівської області», метою якого є забезпечення кварталів житлової забудови на вул. Наливайка централізованою системою водовідведення господарсько-побутових каналізаційних стоків шляхом будівництва каналізаційної мережі загальною довжиною 5145 м.п. з підключенням до наявного каналізаційного колектора.

Результатом реалізації заходу буде вирішено проблему скидання стоків, охоплено 954 мешканців вул. С.Наливайка послугами водовідведення, запобігання попадання забруднюючих речовин у грунти, поверхневі та грунтові води, забезпечення покращення екологічної ситуації в місті.


З обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на зазначений захід у 2019 році виділено 1 мільйон гривень, - інформують департамент екології та природних ресурсів, прес-служба ОДА.Создан 18 сен 2019  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
бесплатный счетчик