Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

У Дрогобичі побував «Правовий десант»
 

У Дрогобичі Стрийський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги,  у рамках комплексного інформаційно–просвітницького інформування, провів акцію «Правовий десант». 


Розпочалася акція із експрес-консультування, яке відбулося на площі біля пам’ятника Т. Шевченкові. Консультації мешканцям Дрогобиччини надавали  фахівчині бюро правової допомоги Галина Костик і Софія Габрівська.
Одночасно відбувалося вуличне інформування щодо діяльності бюро правової допомоги на теренах Дрогобиччини, а також вуличне навчання на тему: «Відповідальність за булінг». А                

студенти-першокурсники Дрогобицького державного педагогічного університету імені І. Франка мали можливість  отримати інформацію на цю ж тему та дізнатися, як можна протидіяти булінгу. 

Відтак працівники місцевих центрів Львівщини, у тому числі й бюро правової допомоги, стали учасниками інформаційної сесії щодо пенсійного забезпечення прав внутрішньо переміщених осіб, яку спільно організували  Стрийський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Регіональний центр з надання БВПД у Львівській області у співпраці з Благодійним фондом "Право на захист". 

Цікавим було перше заняття у «Правовій школі журналіста», яку провели для місцевих ЗМІ директор центру Марія Николаїшин та працівниця відділу Сколівського бюро правової допомоги Віра Андрейків.

Планується, що заходи у рамках діяльності «Правової школи журналіста» проводитимуться на систематичній основі. І, що цікаво, щоразу в іншому місті, де діє бюро правової допомоги місцевого центру. 

На завершення робочого дня відбулася інформаційно–комунікативна платформа, де працівники бюро правової допомоги мали можливість, підводячи підсумки трирічної діяльності,  розповісти про свою діяльність, а заступник директора регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Віра Іськович про те, як започатковувала свою діяльність система безоплатної правової допомоги. 

Марія Николаїшин – директор місцевого центру - подякувала працівникам бюро правової допомоги за їхню відданість та любов до своєї справи. Вона зазначила, що у центрі панує командний дух, який, зокрема, є запорукою його успішної діяльності.
Марія Николаїшин також подякувала соціальним партнерам, з якими взаємодіють працівники бюро правової допомоги, у тому числі й  представникам місцевих ЗМІ. 

А на завершення заходу працівники бюро правової  допомоги й директор центру отримували слова подяки від присутніх: депутатів місцевих рад, начальників відділів, служб та управлінь місцевих рад, журналістів, лідерів громадських організацій. 


Создан 21 сен 2019  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик