Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

У Дрогобицькому районі відзначили працівників культури і майстрів народного мистецтва
Завтра, 9 листопада, - День працівників культури та майстрів народного мистецтва.

 

У Дрогобицькому  районному Народному домі відбулися заходи, на яких теплим словом, співом, квітами вшанували тих, хто трудиться на ниві культури і мистецтва.

 

Працівників галузі культури району привітали перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба, заступник голо

ви районної ради Володимир Стецівка, депутат Львівської обласної ради від Дрогобиччини Михайло Задорожний, начальник відділу культури та туризму РДА Надія Козар, голова профспілкового комітету працівників культури району Марія Василенко.

 

Далеко за межами району відомі колективи художньої самодіяльності хорового, інструментального, вокального, хореографічного жанру, окремі вокалісти, музиканти, майстри декоративно-прикладного мистецтва Дрогобиччини. Всі вони є славою і гордістю Дрогобицького району, переможцями багатьох районних, обласних та регіональних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, фестивалів та виставок.

 

«Ви ті люди, які створюють свято для нас, даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі. Жодне свято в районі не обходиться без працівників культури. Саме ви – хранителі народних звичаїв та обрядів, безцінних духовних скарбів нашого народу. Творчої наснаги, невичерпної фантазії, сімейного затишку, миру і добробуту вам та вашим родинам», - наголосив Руслан Щерба.

 

Було що сказати народному обранцеві до обласної  ради Михайлові Задорожному, який завжди підтримує районну культуру, сприяє зміцненню її матеріальної бази. Нині заклади культури Дрогобиччини вносять свій вагомий вклад у перемогу в пропагандистській війні, яку ведуть проти України московити.

 

Грамотами райдержадміністрації та районної ради  за вагомий внесок у розвиток мистецької освіти, аматорського мистецтва, збереження та примноження здобутків української національної культури, активну участь у культурно-мистецькому житті району та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва було нагороджено кращих працівників. Також керівники району подарували всім присутнім на святі жінкам квіти.

 

Учасники заходу мали змогу насолодитися насиченою та цікавою концертною програмою, підготовленою молодими виконавцями та колективами.

 Создан 08 ноя 2019  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик