Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

У Дрогобицькому районі коштом обласного бюджету завершують запланований ремонт доріг
 

Депутат Львівської обласної ради від Дрогобиччини, член комісії з питань дорожнього господарства та інфраструктури Михайло Задорожний звик контролювати ті роботи, на які він, за зверненням громад, посприяв у виділенні коштів. Тож Михайло Леонович знову здійснив об’їзд населених пунктів, де тривають чи вже завершені ремонти.

Спершу народний обранець оглянув ділянку дороги Дрогобич – Довголука (а саме міст перед в’їздом до Стебника). Водії знають, у якому зруйнованому стані перебувало асфальтне покриття цього моста. Після щойно завершеного капітального ремонту ситуація змінилася кардинально.


Згодом Михайло Задорожний проінспектував кілька інших мостів та доріг. Адже днями фірма «Нара» якісно здійснила ремонт дороги на мості у с.Михайлевичі. Також на завершенні капітальний ремонт мостів у напрямку Ріпчиці – Літиня, де скрупульозно, як то кажуть, «на совість» працює спеціалізована організація з Волинської області.

На вулиці М.Лисенка у смт. Меденичі працівники ПП «Нара» проводять підготовчі роботи до асфальтування – розширюють дорогу та облаштовують належне водовідведення, щоб вода, стікаючи зі схилу, не руйнувала тверде покриття.


Побував депутат Задорожний і в селі Вороблевичі. Тамтешню автодорогу також ремонтує ПП «Нара», яке стало переможцем тенедеру на ремонт більшості доріг у Дрогобицькому районі. Сільський голова і місцеві мешканці не мали претензій до шляхоремонтників, які того дня готували бетонну основу під асфальтове покриття.


«Фактично, після завершення робіт на цих об’єктах ми закінчуємо усі заплановані роботи з ремонту доріг у районі, що фінансуються з обласного бюджету, - прокоментував Михайло Задорожний. - Були побоювання, що підрядники не встигнуть освоїти кошти, але Бог дає погоду і, думаю, упродовж двох-трьох тижнів усе буде зроблено. Відзначу, що мости у селах Дрогобиччини не ремонтували щонайменше 30 років,

 а цьогоріч вдалося полагодити шість таких інженерних споруд».У другій половині дня депутат облради відвідав ще два об’єкти.

 

Він оглянув як реалізовано мікропроект утеплення фасаду частини приміщення Опорівської загальноосвітньої школи. Ці роботи варто продовжити у наступному році, як і відремонтувати дах над утепленим приміщенням.


Відтак у Дрогобичі Михайло Задорожний ознайомився з ходом реконструкції дзвіниці храму Воздвиження Чесного Хреста, де встановлюють риштування, щоб виконати роботи на верхньому ярусі і консервацію об’єкта до весни наступного року.


Ярослав ГРИЦИК.
Фото автора.Создан 11 ноя 2019  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик