Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

Маркіян Ясюра за свою ІТ розробку отримав найвищу оцінку на всеукраїнському конкурсі проектів

Учень дрогобицького ліцею - переможець Всеукраїнського конкурсу з IT-проектів та кіберспорту «iTALENT»22 грудня у Києві фінішує перший та найбільший в Україні конкурс з ІТ проектів та кіберспорту серед молоді віком до 19 років. Серед його переможців є чотирнадцятирічний Маркіян Ясюра - учень 9-А класу Дрогобицького ліцею №1 ім. І.Франка.


Маркіян виборов перше місце в номінації "ВЕБ Front-end". Його  робота "Хакери" отримала високу оцінку кращих фахівців провідних ІТ компаній України, які були суддями конкурсу.


До цієї перемоги Маркіян йшов поступово. Стартував у четвертому сезоні із другого місця. Потім був відкат на шосте місце. Але це не лише не викликало зневіри і не зупинило хлопця, а додало ентузіазму. І участь у шостому сезоні увінчалася блискучим успіхом: Маркіян Ясюра з вагомим відривом посів перше місце. Розроблений ним сайт у цій номінації оцінений найвищими балами за всю історію конкурсу.

 

У змаганні брало участь півсотні юних IT-розробників з усієї України, а всього в конкурсі вже взяли участь понад 6 000 дітей зі всієї України і стали на шлях розкриття свого ІТ-таланту.


Маркіяна з перемогою вже привітали в ліцеї – відповідна публікація з’явилася на сайті навчального закладу.


Мама хлопця пані Леся так прокоментувала успіх сина:


«Дітям потрібна лише наша віра у них, все решта у житті вони досягнуть самостійно...».
І додала: «Дякую вчителю інформатики Дрогобицького ліцею №1 імені Івана Франка Оресту Знаку за те, що свого часу відкрив для мого сина цей конкурс».


Нагадаємо, метою проведення конкурсу є надання українській молоді можливості отримання найкращих IT компетенцій та закласти фундамент для професійної реалізації.Создан 11 дек 2019  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик