Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

У Волі Якубовій закликали об’єднуватись і працювати заради України

На батьківщині полковника армії УНР Андрія Мельника відзначили 129-роковини від дня його народженняСьогодні, 13 грудня, в селі Воля Якубова відбулися урочисті заходи з нагоди 129-их роковин від дня народження полковника армії УНР, голови проводу ОУН Андрія Мельника. 

 

Після панахиди за героїв, що поклали життя на вівтар боротьби за Українську Державу, яку

відправили священики УГКЦ


декан о.Володимир, о.Іван, о.Петро та о.Василь та покладання квітів до Меморіалу перед присутніми виступили перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Руслан Щерба, та голова районної ради Михайло Сікора, депутат Львівської обласної ради від Дрогобиччини Михайло Задорожний. Вони  наголосили на необхідності об’єднуватись і працювати заради України, а не заради власних амбіцій, як заповів Андрій Мельник.

У своїх виступах про Андрія Мельника говорили голова Львівської міської організації спілки офіцерів України, підполковник, поет Роман Голубович, заступник Провідника Львівської міської організації українських націоналістів Роман Кутний, голова Львівського обласного осередку НВР «Правий сектор» Тарас Бобанич, генеральний директор ГКК «Карпати», громадський діяч Лев Грицак, письменник Роман Пастух.


На завершення урочистостей усі присутні виконали марш українських націоналістів, а відтепер і української армії – «Зродились ми великої години», - інформує офіційний сайт Дрогобицької райдержадміністрації.Создан 13 дек 2019  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик