Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

"Справжнім відкриттям для мене стала компанія “Українські медовари” з Дрогобича" - Юрій Баранов, засновник CAALCO distributors corp., дистриб’ютор канадської мережі Yummy Market
 

Цими днями дрогобицьке підприємство «Українські медовари», яке стало відомим не лише

в Україні, а й у світі, відвідав  засновник "Корпорація дистриб'юторів CaAlco"  http://caalcodistributors.ca/ http://buy-vodka-online.ca/ у Канаді Юрій Баранов, щоб особисто ознайомитись з технологією виготовлення 

 

Зі слів Юрія Баранова, він прибув до Дрогобича в межах програми, яка фінансується державою Канада для того, щоб допомагати експортерам виходити на канадський ринок.


«Програма діє вже чотири роки і буде продовжуватись у наступному році, - розповів бізнесмен. - Програмою була організована поїздка, в яку й мене включили".

 

На сайті CUTIS https://cutisproject.org/news/canadian-buyers-food-mission-2019/ канадсько-українського проекту підтримки торгівлі та інвестицій Юрій Баранов поділився враженнями від відвідин "Українських медоварів" у м.Дрогобич. Читаємо: "Справжнім відкриттям для мене стала компанія “Українські медовари” з Дрогобича, що відновила раніше втрачені рецепти українських натуральних напоїв на основі меду".

 

Слова відомого канадського бізнесмена є високою оцінкою дільності "Українських медоварів" і, безперечно, послужать справі промоції продуктів підприємства у світі.


Юрій Баранов родом з Риги. Він був першою людиною з колишнього Радянського Союзу, яка імпортувала в Канаду алкоголь.


«Це було у 1998 році, - згадує пан Юрій, - я завіз до Канади «Советскоє Шампанскоє».

 
«Останні 5 років спеціалізуюся переважно на міцних напоях, - каже Ю.Баранов. - Я поставив з України «Хлібний дар», «Рада», «Козак», ведемо перемовини із іншими виробниками алкогольних напоїв преміум класу. Завдяки цій програмі познайомився з керівником підприємства «Українські медовари» Романом Войтківим. Він запросив мене на кілька днів приїхати і я тут. Оглянули виробництво, я переконався, що перше враження було вірне.

 

За кожним продуктом має стояти людина, душа і історія. Це – дуже важливо. Поки не бачиш усього цього ланцюжка, не можеш скласти враження про виробництво і його продукт. Мені усе вдалось побачити на власні очі. Пан Роман – ентузіаст, який відродив старовинні українські напої».


«Я казав українські, потім слов’янські, а тепер кажу світові, - приєдується до розмови Роман Войтків. - Раніше іншого не було. Первісні люди споживали медовий п’янкий продукт. З глибини віків до нас дійшла легенда, що у дерево, в якому було дупло і в ньому господарювали бджоли, вдарила блискавка і воно розламалось - в дупло потрапила вода. Мед збродив і утворився п’янкий напій. Так сама природа створила алкогольний продукт».


«Щодо продукту що його виробляють «Українські медовари», то він вистоюється певний час, до нього додаються натуральні трави, я це бачив, - продовжив розповідь Юрій Баранов. - І ми всі розуміємо, що алкоголь взагалі є шкідливим, то такий алкоголь, якщо не є корисним, то, принаймні, менше шкідливий, а в якійсь мірі, при розумному вживанні, можливо буде навіть корисним. Тому я й приїхав і стали разом з Романом міркувати, якби задум перетворити у план. Як зробити цей проект комерційним, тому що ентузіазм це добре, але якщо ми хочемо чогось добитись, необхідно, щоб була економіка. Попробуємо завезти в Євросоюз через Латвію, з якої я родом, а відтак і до Канади. Ще треба продумати щодо етикетки, упаковки, асортименту, економіку подивитися. Дуже багато ще роботи. Сьогодні тренди хороші для цього продукту. В усьому світі хочуть вживати натуральне, природнє. Складність в тому, що дуже дорого коштує пояснити людям переваги цього продукту. Але як уже процес піде, то вкладення виправдають себе. Нині в Канаді 35 млн. українців. Кожний 27 канадець – українського походження. Головне донести до них інформацію, що такий історичний продукт з’явився, вони почнуть пробувати і розповідати про це. Щоб вийти з цим продуктом на світовий ринок, маємо скласти план, як його зробити комерційним проектом. 

Зі слів Романа Войтківа, у Києві компанії вже борються за дистриб’юторство, щоб продукцією «Українських медоварів» покрити практично цілу Україну.


Запитав у пана Романа, чи зможуть дрогобичани купляти продукт у разі, коли його розпочнуть імпортовувати в Європу і на американський континент.


«За потреби будемо розширювати виробництво, залучати інвесторів. Такого не допустимо, щоб мешканців рідного Дрогобича позбавити можливості споживати цілющий напій».


Нагадаємо, «Українські Медовари» https://medovary.com.ua/ – це єдине в Україні сертифіковане підприємство, яке виготовляє медові напої. Створене у 2017 році завдяки зусиллям дрогобицького пасічника Романа Войтківа, для якого напої з меду є хоббі і великим натхненням та волинськими пасічниками, які мають 10-річний досвід у виготовленні медових напоїв різноманітних видів і мають численну кількість нагород і медалей як на всеукраїнських так і на міжнародних конкурсах. Підприємство розташоване у м. Дрогобич Львівської області.


Медові напої навіть у давнину становили окрему елітну групу п’янкого питва, споживання якого не шкодило а, навпаки, сприяло оздоровленню людей. Україна, як один із найбільших виробників меду в світі, завжди славилася своїми чудовими медовими хмільними напоями.


У 2018 році членами Гільдії медоварів України, що об’єднались у ТзОВ «Українські медовари», отримано ліцензію на виробництво і запущено міні-завод із випуску медових напоїв.


В основі напоїв – віковічні традиції українського народу, так «Медівка» – суто зброджений продукт, що по праву належить до найстаріших хмільних напоїв світу. А «Медак» – це бальзам на основі меду, плодів та настоянок трав. Це ексклюзивний продукт, аналогів якому немає у світі. Продукти "Українських медоварів"– без ГМО, абсолютно без консервантів, не пастеризовані.


Мед – єдиний натуральний продукт, який на всі 100 % засвоюється організмом. Мед – універсальний лікарський засіб. Поліпшує здоров’я, сповільнює старіння. Медові напої можна застосовувати як засіб проти застуди.


Одні з найважливіших компонентів медівки – антиоксиданти. Ці речовини здатні запобігти серцево-судинним захворюванням та гальмувати розвиток ракових пухлин. Ґрунтовне дослідження науковців показало, що помірне споживання медового напою є найсприятливішим фактором для збільшення тривалості життя. 


«Українські медовари» вважають своєю місією  відродження та розвиток національного бренду України, який з давніх-давен славився  унікальними медовими хмільними напоями.Обновлен 21 дек 2019. Создан 19 дек 2019  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик