Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

У Дрогобицькому районі отримають 4,4 млн грн на добудову сільської школи

За сприяння депутата Львівської обласної ради від Дрогобиччини Михайла Задорожного 

Сьогодні, 11 лютого, сесія Львівської обласної ради, за наполяганням депутата від Дрогобиччини Михайла Задорожного прийняла рішення, згідно з яким, Дрогобицький район отримає з обласного бюджету 4,4 млн.грн. на продовження будівництва школи у с.Ролів.

 

На своїй сторінці у Фейсбуці Михайло Задорожний, зокрема, написав:


«Шановні мешканці с.Ролів Дрогобицького району!
У 2020 році будівництво школи буде продовжено. Як ми з Вами домовлялися з обласного бюджету буде виділено 4.4 млн.грн. Чекаємо співфінансування з районного бюджету і рухаємося далі. Ви найкращі, лише спільними зусиллями можна досягти успіху».


 Нагадаємо, на засіданні обласної комісії з розподілу коштів державного фонду регіонального розвитку не передбачили фінансування на продовження спорудження Ролівської  школи, хоч обіцяли, коли депутат Львівської обласної ради від Дрогобиччини робив подання щодо цього. Коли в Ролеві дізналися, що школу не включено у фінансування, там відбувся сільський схід. На виконання його рішення Михайло Задорожний разом з представниками громади села їздили до Львівської облдержадміністрації, де мали зустрічі з її керівництвом, головою бюджетної комісії обласної ради.


«Ми виклали свої аргументи, наголосивши: 30 млн.грн. для завершення школи ніхто не дасть, потрібно поступово будувати, - розповів Михайло Задорожний. - І якщо ми щорічно не вкладатимемо кошти у її спорудження, ми ніколи не зможемо завершити. На сьогодні маємо фундамент і вимуруваний перший поверх. Потрібно цього року її накрити. Це перший етап. Ми домовились, що зараз на сесії буде передбачено 5 млн.грн. і оголошено тендер. Разом з тим ролівчани наголосили: якщо цього не буде, то вони гужовим транспортом з транспарантами дорогою Київ - Чоп приїдуть до Львова на протест. Маю надію, що до цього не дійде, нам вдруге не доведеться їхати до Львова».Создан 11 фев 2020  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик