Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

Ще одна вихованка Орести Сивохіп успішно долає вершини фестивалю "Яскрава країна"

Приємна новина х ХортиціСьогодні, 14 жовтня, юна дрогобичанка Марічка Олексюк візьме участь у гала-концерті переможців І-го Всеукраїнського відкритого дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу українського народного мистецтва «ЯСКРАВА КРАЇНА» НА ХОРТИЦІ – 2012», що відбувається у рамках III Всеукраїнського козацького фестивалю «Покрова на Хортиці». Фестиваль організували Дніпропетровська обласна громадська організація «ЯСКРАВА КРАЇНА» за сприяння Запорізької обласної державної адміністрації та Запорізької обласної ради.
Концерт розпочався о 14 годині. У славетному козацькому краї на о. Хортиця з великим захопленням зустріли виступ вихованки Дрогобицького Палацу дитячої та юнацької творчості учениці 6 класу ЗОШ № 3 Марічки Олексюк. Дівчинка вийшла на сцену в оригінальному костюмі, її спів переплітався з мелодією сопілки. Усе разом й забезпечило успіх. Марічка Олексюк виборола почесне друге місце.
Не приховує свого задоволення від виступу школярки її наставниця – керівник ансамблю сопілкарів Палацу дитячої та юнацької творчості Ореста Сивохіп. До речі, це вже не перша її вихованка добивається найвищих результатів на всеукраїнських конкурсах. У свій час на найвищу сходинку «Яскравої країни» піднімалася Ліля Жукова. Марічка, незважаючи на дитячий вік, також у титулована співачка. Торік вона була переможницею ІІ Всеукраїнського фольклорно-етнографічного фестивалю св.Миколая у Стрию.

Іван ТИХИЙ.Создан 14 окт 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик