Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

15 10 12 Дрогобицькі новини

НовиниДрогобичанка виборола друге місце на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі народного мистецтва «Яскрава країна»

Вихованка Дрогобицького Палацу дитячої та юнацької творчості учениця 6 класу ЗОШ № 3 Марічка Олексюк виборола почесне друге місце на Першому Всеукраїнському відкритому дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі українського народного мистецтва «Яскрава країна» на Хортиці-2012», що відбувся у рамках III Всеукраїнського козацького фестивалю «Покрова на Хортиці».

Фестиваль організували Дніпропетровська обласна громадська організація «Яскрава країна» за сприяння Запорізької обласної державної адміністрації та Запорізької обласної ради.

У славетному козацькому краї на о. Хортиця з великим захопленням зустріли українські народні пісні у виконанні Марічки Олексюк. Дівчинка вийшла на сцену в оригінальному образі, її ніжний спів переплітався з чудовою мелодією сопілки, що і забезпечило успіх.

Не приховує свого задоволення від виступу Марічки її наставниця – керівник ансамблю сопілкарів Палацу дитячої та юнацької творчості Ореста Сивохіп. До речі, це вже не перша її вихованка добивається найвищих результатів на всеукраїнських конкурсах. У свій час на найвищу сходинку «Яскравої країни» піднімалася солістка ансамблю сопілкарів Ліля Жукова.

Марічка Олексюк, незважаючи на дитячий вік, також титулована співачка.Торік вона стала переможницею ІІ Всеукраїнського фольклорно-етнографічного фестивалю св.Миколая у Стрию.

Іван ТИХИЙ.

 

Львівський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Юрія Дрогобича відкрив сезон виставою про УПА

Учора, 14 жовтня, в день 70-річчя УПА, Львівський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Юрія Дрогобича прем’єрою вистави «Нескорима» розпочав свій 74-ий театральний сезон.

Це інсценізована драма, автором якої є член Національної спілки журналістів України Тарас Метик. Вперше на театральній сцені ожили події героїчної боротьби Української повстанської армії за волю України.

В основу твору лягли розповіді батьків Тараса Метика - учасників національно-визвольних змагань. Автор поставив собі за мету передати внутрішній стан українського народу, його нелегкий шлях до незалежності, показати життя тих, хто в сорокові та п’ятдесяті роки, влившись в ОУН-УПА, став на боротьбу за свободу рідної Неньки-України.

У драмі змальована доля простої галичанки, на очах якої вбито сина, а вона не лишень не зможе закрити йому очі, а й сказати, що це її кровиночка. Бо був грізний час, де витав дух героїзму і панувала зрада.

Глядачі щедро аплодували авторові драми і творчому колективу театру, які порадували дрогобичанам і гостям міста прекрасну, емоційно наснажену виставу на героїко-патріотичну тему.

Іван ТИХИЙ.Создан 14 окт 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик