Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

Медичній реформі на Дрогобиччині бути! - Роман Ілик
 

 

Народний депутат України Роман Ілик провів зустріч із активістами Дрогобицького осередку Всеукраїнського товариства  «Просвіта» ім. Тараса Шевченка

 

Під час зустрічі  народний обранець розповів про свою роботу у Верховній раді України, парламентському комітеті з питань охорони здоров’я, де парламентар обіймає посаду першого заступника голови, про свою діяльність у Дрогобицькому виборчому окрузі, а також  відповів на численні запитання «просвітян»

 

Активістів передусім цікавили питання державничі, всеукраїнського масштабу. Як виглядатиме реформа медицини? Чи відбудеться адміністративна реформа і у якому контексті? Чи забезпечуватиме держава виплати компенсації за вкладами Ощадбанку колишнього СРСР? Також лунала низка пропозицій, зокрема, щодо належного вшанування річниці Голодомору та максимального інформування українців про цю жахливу сторінку історії народу. Поряд з тим, звучали запитання, які стосувались безпосередньо Дрогобицького виборчого округу: щодо реприватизації великих підприємств, які сьогодні «простоюють», щодо реформи медицини нашого  краю; щодо Асоціації «Франковий край», і т.д.

 

«Завдання реформування медицини Франкового краю було і залишається одним із пріоритетних  в діяльності нашої команди. Ведемо системну роботу, вивчаємо ситуацію «знизу». Ми змінили принципи підходу до вирішення цієї проблеми таким чином, щоб дізнатись передусім думки саме тих фахівців, які тут, на місцях надають населенню необхідну медичну допомогу. Провели низку зустрічей із заввідділеннями та головними лікарями місцевих закладів охорони здоров’я, бо ж хто, як не вони, найкраще знає проблематику, найкраще знає в який спосіб треба проводити зміни на місцях. Відтак долучили до справи фахівців зі Львова та Києва. Усе з тим, щоб виробити чіткий і зрозумілий алгоритм дії. Адже наш округ – особливий. Тут – кілька великих міст, розташованих поряд, розгалужена система охорони здоров’я. Тож маємо на меті «відшліфувати» такий план, який дозволить максимально використати наявний потенціал і покращити якість надання медичних послуг», - зазначив парламентар.

 

Додамо, що нещодавно народний депутат України Роман Ілик скерував депутатське звернення у Міністерство охорони здоров’я з клопотанням виділення коштів з Державного бюджету України на будівництво у Дрогобичі нового сучасного хірургічного комплексу на 420 ліжко-місць. З обнадійливої відповіді, наданої Міністерством охорони здоров’я України, зрозуміло: МОЗ включить цей проект  до переліку тих, які мають бути реалізованими. Тепер важливо, щоб цю пропозицію підтримало й Міністерство фінансів.

«Реформа системи охорони здоров’я – одне із числа найпріоритетніших завдань, яке ставлю за мету вирішити. Бо що є важливішим за людське  здоров’я, за здоров’я рідних і друзів? Тож, безперечно, ми доведемо цей проект до логічного завершення та пильно слідкуватимемо за його реалізацією,» - запевнив Роман Ілик.

 

Також народний обранець зазначив, що почуті під час зустрічі із «просвітянами» пропозиції обов’язково будуть враховані у подальшій роботі народного депутата України, та додав що хорошу ініціативу громад та трудових колективів готовий підтримати завжди. «Маємо діяти спільно. Лише таким чином зможемо досягнути бажаного результату та змінити життя наших краян і долю країни», - підкреслив парламентар,

 

Нагадаємо, у Дрогобицькому виборчому окрузі постійно діє п’ять громадських приймалень народного депутата України – у Бориславі, Трускавці, Стебнику, Дрогобичі та Дрогобицькому районі.Создан 25 июл 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик