Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

На Дрогобиччині поховали Героя Майдану Йосипа Шилінга

Сьогодні, 23 лютого, у с.Вороблевичі Дрогобицького району прощалися із убитим на Майдані у Києві Йосипом Шилінгом.


Йосип Шилінг поїхав до столиці рятувати українців від загрози диктатури, яка нависла над країною, очищення її від бандитів та корупціонерів і був розстріляний снайпером.

 

Віддати шану новітньому Герою України прибуло приблизно 5 тисяч людей. Серед них – родина і побратими загиблого, священики, представники Майдану і Автомайдану, політичних і громадських організацій, депутати, урядовці.

 

Голова Дрогобицької міської ради першого демократичного скликання Мирослав Глубіш нагадав, що під  час національного відродження і боротьби за відновлення Української державності Йосип Шилінг як член Української Гельсінської Спілки, а відтак член Української республіканської партії,  проявив себе діяльним громадським діячем. «І тепер, коли над Україною нависла загроза втрати державності, він знову став в перші лави борців з режимом і загинув, відкупивши  нас усіх найдорожчим – своїм життям», - наголосив М.Глубіш.  

Він закликав чиновників не брати хабарів, а простих людей – не давати хабарів, пам’ятати, що Йосип усе бачитиме з небес. «Він разом зі своїми побратимами з Небесної сотні спостерігатимуть за кожним,- сказав промовець. - Вони морально не дадуть жити нікому, хто не буде дотримуватись Божих законів».

 

Йосипа Шилінга пронесли селом у відкритій труні у маєві Державних і червоно-чорних прапорів до церкви, де відбулася відправа за упокій його душі.

 

Похоронили Героя України на сільському цвинтарі. До могили лягло море вінків і квітів.Создан 23 фев 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик