Інтернет-газета ДРОГОБИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО

У Дрогобичі помолилися за невинно убієнних голодом і жертви політичних репресій
Сьогодні, 22 листопада, у Дрогобичі на Меморіалі “Тюрма на Стрийській» відбулася панахида пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій, яку відправили священики греко-католицької та православної церков. Очолив відправу єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ Григорій Комар.


Звертаючись до присутніх, владика, зокрема, зазначив, що хто посягає на людське життя і людську гідність стає противником не лише людини, але й Бога, Який ці цінності дав людині.

Духівник також наголосив, що завжди маємо бути на боці правди і її захищати. «Саме правду про цей страшний злочин Голодомор намагалися знищити, сфальшувати, але вона воскресає і живе», - зауважив єпископ.


Владика закликав не тратити віри, не впадати в розпач, не нарікати, бо це є ворожою зброєю проти нас. «Байдужість, зневіра, розпач, шукання винних – це ще страшніша зброя аніж танки, гради, і хто знає що, - сказав владика. – Бо ця зброя вбиває душу. Ворог тією зброєю зараз вміло оперує, сіє поміж нами ненависть, краде від нас єдність, ставить нас у різні табори. І проти цієї зброї є щит – це віра в Бога і молитва».


На скорботному віче виступив секретар міської ради Тарас Метик, старший науковий працівник музею «Дрогобиччина» Марія Головкевич, помічник-консультант новообраного народного депутата України від Дрогобиччини Ольга Головкевич.

Учасники скорботного заходу поклали вінки і лампадки до Пам’ятного хреста.


Сьогодні, 22 листопада, у Дрогобичі біля Колони Свободи, що перед районним адмінбудинком традиційно зібралися керівники та працівники райдержадміністрації, районної ради, депутати, щоб вшанувати пам’ять жертв геноциду Українського народу 1932-1933 років, голодоморів 1921-1922, 1946-1947 років в Україні. Разом з о.Іваном вони помолилися за душі невинно убієнних злочинним режимом мільйонів українців, засвітили свічки перед пам’ятником та перед панно пам’яті Героїв Небесної сотні.

 Создан 22 ноя 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
бесплатный счетчик