Get the Flash Player to see this player
 

91 MБ
21 мин : 50 сек
640 x 480
568 просм.
01 ноя 2011Одобряю
Запомнить
Текущий кадр
1

Альбом Конкурс "Сурми Звитяги-2011". м.Дрогобич. Відео Ігоря Чижа. (2 видео)

Перший тур фестивалю «Сурми звитяги» проходив 18-19 жовтня в актовій залі гімназії. Його розпочав неодноразовий переможець Всеукраїнського фестивалю «Сурми звитяги» гімназійний хор «Жайвір» (керівник Віра Романюк). Як завжди яскравим і неповторним був виступ зразкового вокально-хореографічного ансамблю «Калиновий цвіт» спеціалізованої загальноосвітньої школи №2 (керівник Леся Колотило). Також, до речі, неодноразового переможця Всеукраїнського фестивалю «Сурми звитяги».
Творча атмосфера фестивалю, натхненне піднесення його учасників дають підстави стверджувати, що переможцями за великим рахунком можна було б назвати усіх учасників фестивалю. І все ж деякі виступи були більш яскравими. Серед них – спів солістки з гімназії Евеліни Словінської (керівник Галина Соневицька), вокальний дует у складі Марти Летнянчин та Аліни Ригус з загальноосвітньої школи №5 (керівник Ігор Гомонко), солістка загальноосвітньої школи № 14 лія Чіпак (керівник Люся Мурза), солістки з педагогічного ліцею Софія Лешишак та Уляна Кирей (керівник Микола Блажкевич), Ігор Левицький із загальноосвітньої школи № 15 (керівник Наталія Новосільська), дует у складі Віталії Озінковської та Марії Двожан, який представляв загальноосвітню школу № 17 (керівник Ігор Сеньків).
Запам’яталися виступи Катерини Зайшлої із Палацу дитячої та юнацької творчості (керівник Марта Городиська), ансамблю «Козачата» з загальноосвітньої школи № 1 та солістки з тієї ж школи Уляни-Марії Зубицької (керівник О.Данілко), вокальний дует з загальноосвітньої школи № 2 у складі Марії Качмар та Галини Мазур (керівник Андрій Пінчак).
Серед читців яскраво виділилися виступи учениці загальноосвітньої школи № 1 Юлії Марущак (керівник Г.Федишин), другокласниці з загальноосвітньої школи № 2 Галинки Іванишин (керівник Тетяна Гоцій), вихованки літстудії «Любисток» Палацу дитячої та юнацької творчості Анастасії Камінської (керівник Калерія Луценко).
Не можна залишити поза увагою виступ ансамблю «Дударик» з загальноосвітньої школи № 14 (керівник Люся Мурза), хору «Заграва» з загальноосвітньої школи № 17 (керівник Ігор Сеньків).
Окрасою фестивалю став спів Христини Шеменди з загальноосвітньої школи № 16 (керівник Галина Матвієнко).Справжнє свято подарувала присутнім загальноосвітня школа № 10. Очікували соло Ірини Грицьків, а вийшов на сцену дзвінкоголосий хор та власні музики, що навіть козо бас звідкись дістали. З такою підтримкою Іринці було легко і радісно співати. А потім її другу пісню «Журавлина доля» доповнили танцюристи. Яскраве, гучне, барвисте дійство полонило зал! І допоміг у цьому дітям о. Андрій Бунь.
Окрасою фестивалю був і виступ юних сопілкарів Палацу дитячої та юнацької творчості Анастасії Камінської (керівник Орися Сивохіп). Юнацькій аудиторії дуже імпонував виступ новоствореного у загальноосвітній школі № 16 ансамблю «Сьоме небо».  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Категории ВИДЕО »


Cодержимое этого сайта добавлено его посетителями.
Администрация не несет ответственности за действия посетителей.
При обнаружении незаконно размещенного материала свяжитесь с нами.

Про сайт io.ua   Новости io   Отзывы   Реклама   Contacts