Get the Flash Player to see this player
 

37 MБ
8 мин : 47 сек
640 x 480
231 просм.
03 янв 2012Одобряю
Запомнить
Текущий кадр
1

Альбом Прес-конференція владики Ярослава (Приріза) Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ. Відео Івана Тихого (6 видео)

Самбірсько-Дрогобицька єпархія запровадить капеланство для відпочивальників і туристів
Учора, 3 січня, в Дрогобичі відбулася перша прес-конференція нового правлячого архиєрея Самбірсько-Дрогобицької єпархії Української греко-католицької церкви Ярослава (Приріза) для засобів масової інформації регіону.
Владика, зокрема, наголосив, що його програма душпастирювання передбачає продовження і розвиток досягнутого його попередником єпископом Юліяном Вороновським.
«Після страшної епідемії більшовизму», яка позначилася на нашій історії, культурі, суспільстві, нам сьогодні важливо відроджувати історичну пам’ять, відбудовувати матеріальні храми, але найважливішим є відновити нерукотворний храм – людину, - каже владика Ярослав. – Треба привести її до Бога, допомогти усвідомити своє високе християнське покликання та діяти згідно з ним».
Архиєрей виношує плани щодо запровадження капеланства в санаторно-курортних закладах.
«Єпархія розташована в Прикарпатті, де приїжджає багато туристів, людей, які запізнаються з нашою культурою, духовністю, людей, які, можливо, не хрещені, але зустрічаються з нами як людьми дії, я буду старатися в тій ділянці розвивати відповідне капеланство, тобто йдучи в санаторії, чи це Трускавця, чи Східниці, до людей різного соціального статусу – учителів, лікарів, політиків та інших, наші душпастирі мають відповісти їм на ті питання життя, які їх цікавлять», - сказав новий єпископ Самбірсько-Дрогобицької єпархії. Він також повідомив, що церква більше уваги приділятиме опіці над сиротинцями, яких на території єпархії багато, соціальним служінням допомагатиме молоді. У зв’язку з цим планується створення академічного центру, де можна буде запозичувати ті надбання, які є в світі, а з іншого боку, академічно і практично допомагати сиротинцям всіх адміністративних районів, що є на території єпархії, залучаючи до цього спеціалістів із Заходу.
Іван ТИХИЙ.  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Категории ВИДЕО »


Cодержимое этого сайта добавлено его посетителями.
Администрация не несет ответственности за действия посетителей.
При обнаружении незаконно размещенного материала свяжитесь с нами.

Про сайт io.ua   Новости io   Отзывы   Реклама   Contacts