Get the Flash Player to see this player
 

15 MБ
3 мин : 30 сек
640 x 480
207 просм.
03 фев 2011Одобряю
Запомнить
Текущий кадр
Фрагмент зустрічі мера Дрогобича Олексія Радзієвського з Жеромом Ваннепеном

Альбом О.Радзієвський прийняв директора «Альянс Франсез» у Львові Ж.Ваннепена.Відео Івана Тихого. (4 видео)


  Комментарии       
Всего 2, последний 5 лет назад
LNADU 12 мая 2012 ответить
Горе-чиновник Oлексій Радзieвський явно не підготувався до міжнародної зустрічи, що проходила у Дрогобичі як слід. Компетентності у міжнародних стосунках меру явно не вистарчало, і на першій же зустрічі з офіційним представником Франції на західній Україні він прикро продемонстрував негативні риси з якими класики літератури боролися віками. Але крестьянська та провінціальна впевненність допомогла йому побороти неповноцінність і відчути себе не меньш елітною особою ніж французький дипломат з знатним німецьким корінням Ж. Ваннепен. Ще б пак! Як би не малодушні слова мера Дрогобича "Україна бідна країна" та здібність до Остап-Бендерівських комбінацій, що було, бесперечно, підмічено французьким представником, і походили більш на признання у грабіжах багатої та плодючої української землі, яка в дійсності має багато схожості до Франції, як би не брутальні дії чиновницьтва та корисливих депутатів які збираються разом під одним дахом і продовжують робити народ України ще біднішим. Але це місье Жером знав дуже добре, ще до обрання Радзієвського на посаду мера. Отже, прокураторам сьогодення, які не мають досвідчених радників в своїх інститутах, перед зустрічами міжнародного рівня варто було б звертатися до більших міст за порадою. У Львові вже давно знайомі з Жеромом Ваннепеном та його помічниками з Альянсу Франсе і в Університеті ім. І. Франка і в Головдерслужби Львівської області, що надають підтримку владним структурам у регіоні. Приклад цієї зустрічи міг би увійти в навчальні-методички для підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування як негативний. Олексій Радзієвський, так робити не требо!
Магістр державного управління Дм. Аблонський.
   
LNADU 12 мая 2012 ответить
Меру так робити не треба.

Горе-чиновник Oлексій Радзieвський явно не підготувався як слід до зустрічі з офіційним представником Республіки Франції, що проходила нещодавно у Дрогобичі. Компетентності у міжнародних стосунках меру явно не вистарчало, і на першій же зустрічі з Мсьє Ваннепеном, пан Радзіевський прикро продемонстрував свої негативні риси з якими класики літератури боролися віками. Але провінціальна впевненість допомогла йому побороти неповноцінність та відчути себе не менш елітною особою ніж французький дипломат з знатним німецьким корінням. Ще б пак!
Як би не малодушні слова мера Дрогобича "Україна бідна країна" та здібність до Остап-Бендерівських комбінацій, що було, безперечно, підмічено французьким представником, ця фраза походила більш на признання у причетності до пограбувань багатої та плодючої української землі. Не було новизни в цьому вислові і для мсьє Жерома - він знав це дуже добре ще задовго до обрання Олексія Радзієвського на посаду мера Дрогобича. Західна Україна в дійсності багато в чому є схожою до Франції, рахують багато європейців, як би не брутальні дії чиновництва та корисливих депутатів, що збираються разом під одним дахом та продовжують робити народ України ще біднішим.
У Львові вже багато років знають Жерома Ваннепена та його помічників з Альянсу Франсе з цікавих зустрічей в Університеті ім. І. Франка, в міськраді та у багатьох громадських організаціях Львівської області.
Приклад цієї зустрічи міг би увійти як негативний в навчальні-методички для підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування в параграфі: «Як не требо робити».
А горе-прокураторам, що не мають належної освіти та досвідчених радників в своїх інститутах, перед зустрічами міжнародного рівня варто звертатися до більш компетентних інститутів за порадою.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Категории ВИДЕО »


Cодержимое этого сайта добавлено его посетителями.
Администрация не несет ответственности за действия посетителей.
При обнаружении незаконно размещенного материала свяжитесь с нами.

Про сайт io.ua   Новости io   Отзывы   Реклама   Contacts