Get the Flash Player to see this player
 

24 MБ
5 мин : 38 сек
640 x 480
168 просм.
05 янв 2012Одобряю
Запомнить
Текущий кадр
1

Альбом 14, позачергова, сесія Дрогобицької міської ради. 05.01.2012 р. Відео Івана Тихого. (16 видео)

У Дрогобичі намагатимуться перетворити бюджет стагнації у бюджет прогресу

Сьогодні, 5 січня, під головуванням міського голови Олексія Радзієвського відбулася позачергова, 14 сесія Дрогобицької міської ради, присвячення розгляду бюджетних питань. Розпочалася сесія благословенням єпископа Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ владики Ярослава (Приріза).

Відтак депутати приступили до розгляду проекту бюджету Дрогобича на 2012 рік. Під час дискусії депутати гостро критикували поданий бюджет, називали його катастрофічним, бюджетом стагнації, виживання. І все ж міському голові вдалося переконати депутатів в тому, що бюджет необхідно приймати. Він пообіцяв протягом року перетворити його з бюджету стагнації у бюджет прогресу. «Місто буде прогресувати по усіх напрямках діяльності», - запевнив Олексій Радзієвський.

Опозиція, правда, не повірила в оптимізм мера, назвала його безпідставним, а тому пропонувала відкласти розгляд питання, щоб уважно вивчити запропонований проект і внести пропозиції щодо його поліпшення. Та більшість не прислухалася і бюджет було прийнято. За бюджет проголосувало 42 депутати з 50 обраних до міської ради, проти – 4. Це – Богдан Пристай (УНА), Михайло Ваврин («Батьківщина» і депутати від «Свободи»).

Отже, установлено загальний обсяг доходів міського бюджету на 2012 рік в сумі 302 009,5 тис.грн. Загальний обсяг видатків заплановано в обсязі 301 859,5 тис.грн.
Докладніше про перебіг сесії - у відеорепортажі.

Іван ТИХИЙ  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Категории ВИДЕО »


Cодержимое этого сайта добавлено его посетителями.
Администрация не несет ответственности за действия посетителей.
При обнаружении незаконно размещенного материала свяжитесь с нами.

Про сайт io.ua   Новости io   Отзывы   Реклама   Contacts