Get the Flash Player to see this player
 

19 MБ
4 мин : 17 сек
640 x 480
692 просм.
03 ноя 2011Одобряю
Запомнить
Текущий кадр
Ансамбль сопілкарів Палацу дитячої і юнацької творчості м.Дрогобич

Альбом Концерт учасників фестивалю "Сурми звитяги".м.Дрогобич,03.11.11.Відео Івана Тихого. (20 видео)

Сьогодні, 4 листопада, у Львові в другому турі 12 Всеукраїнського фестивалю «Сурми звитяги» Дрогобич представлятимуть: вокальний дует у складі Марти Летнянчин та Аліни Ригус з загальноосвітньої школи №5, солістки Марія Ткач та Христина Шеменда з загальноосвітньої школи № 16, читці Юлія Марущак з загальноосвітньої школи № 1, Галина Іванишин з загальноосвітньої школи № 2, Анастасія Камінська з Палацу дитячої та юнацької творчості, зразковий вокально-хореографічний ансамбль «Калиновий цвіт» з загальноосвітньої школи №2, художній колектив з загальноосвітньої школи № 10, вокально-інструментальний ансамбль «Сьоме небо» з загальноосвітньої школи № 16.
А учора, 3 листопада, відбувся концерт переможців і учасників першого туру 12 Всеукраїнського фестивалю «Сурми звитяги» на честь вояків Української повстанської армії у Дрогобичі в міському Народному домі ім. І.Франка. Це справді було яскраве, неповторне дійство, яке запам’ятається надовго.
У нашому місті фестиваль «Сурми звитяги» щорічно проходить під проводом Конгресу українських націоналістів, його організовують та проводять міський відділ освіти і Палац дитячої та юнацької творчості. Так було і цього разу.
Перший тур фестивалю «Сурми звитяги» проходив 18-19 жовтня в актовій залі гімназії. Його розпочав неодноразовий переможець Всеукраїнського фестивалю «Сурми звитяги» гімназійний хор «Жайвір» (керівник Віра Романюк). Як завжди яскравим і неповторним був виступ зразкового вокально-хореографічного ансамблю «Калиновий цвіт» спеціалізованої загальноосвітньої школи №2 (керівник Леся Колотило). Також, до речі, неодноразового переможця Всеукраїнського фестивалю «Сурми звитяги».
Творча атмосфера фестивалю, натхненне піднесення його учасників дають підстави стверджувати, що переможцями за великим рахунком можна було б назвати усіх учасників фестивалю. І все ж деякі виступи були більш яскравими. Серед них – спів солістки з гімназії Евеліни Словінської (керівник Галина Соневицька), вокальний дует у складі Марти Летнянчин та Аліни Ригус з загальноосвітньої школи №5 (керівник Ігор Гомонко), солістка загальноосвітньої школи № 14 лія Чіпак (керівник Люся Мурза), солістки з педагогічного ліцею Софія Лешишак та Уляна Кирей (керівник Микола Блажкевич), Ігор Левицький із загальноосвітньої школи № 15 (керівник Наталія Новосільська), дует у складі Віталії Озінковської та Марії Двожан, який представляв загальноосвітню школу № 17 (керівник Ігор Сеньків).
Запам’яталися виступи Катерини Зайшлої із Палацу дитячої та юнацької творчості (керівник Марта Городиська), ансамблю «Козачата» з загальноосвітньої школи № 1 та солістки з тієї ж школи Уляни-Марії Зубицької (керівник О.Данілко), вокальний дует з загальноосвітньої школи № 2 у складі Марії Качмар та Галини Мазур (керівник Андрій Пінчак).
Серед читців яскраво виділилися виступи учениці загальноосвітньої школи № 1 Юлії Марущак (керівник Г.Федишин), другокласниці з загальноосвітньої школи № 2 Галинки Іванишин (керівник Тетяна Гоцій), вихованки літстудії «Любисток» Палацу дитячої та юнацької творчості Анастасії Камінської (керівник Калерія Луценко).
Не можна залишити поза увагою виступ ансамблю «Дударик» з загальноосвітньої школи № 14 (керівник Люся Мурза), хору «Заграва» з загальноосвітньої школи № 17 (керівник Ігор Сеньків).
Окрасою фестивалю став спів Христини Шеменди з загальноосвітньої школи № 16 (керівник Галина Матвієнко).Справжнє свято подарувала присутнім загальноосвітня школа № 10. Очікували соло Ірини Грицьків, а вийшов на сцену дзвінкоголосий хор та власні музики, що навіть козо бас звідкись дістали. З такою підтримкою Іринці було легко і радісно співати. А потім її другу пісню «Журавлина доля» доповнили танцюристи. Яскраве, гучне, барвисте дійство полонило зал! І допоміг у цьому дітям о. Андрій Бунь.
Окрасою фестивалю був і виступ юних сопілкарів Палацу дитячої та юнацької творчості Анастасії Камінської (керівник Орися Сивохіп). Юнацькій аудиторії дуже імпонував виступ новоствореного у загальноосвітній школі № 16 ансамблю «Сьоме небо».
Учасників фестивалю вітали секретар міської ради Тарас Метик, станичний Братства ОУН-УПА Степан Яворський, начальник відділу освіти виконавчого комітету міської ради Петро Сушко, голова міської організації Конгресу українських націоналістів Тарас Гентош. Від журі теплі слова подарував учасникам викладач кафедри народних інструментів музпедфакультету Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І.Франка Богдан Пиць.
Учасників фестивалю нагородили грамотами і невеличкими подарунками – спонсорами були КУН та фірма «Коло».
Вели фестиваль вихованки літстудії «Любисток» Палацу дитячої та юнацької творчості Діана Грицай, Анна Герман, Василина Моцак, Тетяна Денькович, Наталка Лаврись та Христина Нога.
Іван ТИХИЙ.
04.11.11  Комментарии       
Всего 1, последний 5 лет назад
xrustik14 02 дек 2011 ответить
ми тоді всіх порвали
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Категории ВИДЕО »


Cодержимое этого сайта добавлено его посетителями.
Администрация не несет ответственности за действия посетителей.
При обнаружении незаконно размещенного материала свяжитесь с нами.

Про сайт io.ua   Новости io   Отзывы   Реклама   Contacts